Gorące dyskusje ostatnie 12h

Sytuacja wygląda tak: laska, która wrzuciła mnie do worka z napisem #friendzone napisała wczoraj do mnie taka wiadomość pic rel. Dodam tylko, że zlałem ją totalnie odkąd mianowała się moją ’przyjaciółka’. Swoją drogą wytrzymała równe 10 dni ;) Także jaki jest plan działania? Zlać tego sms czy odpisać pod koniec dnia? #tfwnogf

odpowiedzi (70)

- SŁUCHAJCIE I MA BYĆ TEN NOWY BATTLEFIELD JAK OVERWATCH, MA BYĆ KOLOROWO I ŚMIESZNIE
    - No ale przecież wojna to nie żarty, tam działa się ludzka tragedia, naprawdę dobrze możemy to ukazać w grze
    - I MAJOM BYĆ WYBUCHY, WSZĘDZIE MA COŚ BŁYSZCZEĆ, 500 SAMOLOTÓW, NIEKTÓRE MAJĄ LECIEĆ 50 METRÓW NAD ZIEMIĄ ALE TAKŻE SPADAĆ PO JEDNYM STRZALE Z PISTOLETU, KURWA NO NIE WIEM DORZUCIE TROCHĘ CIUCHÓW TROCHĘ W STYLU STEAMPUNK ALE TROCHĘ NIE, COŚ WYMYŚLICIE
    - Panie DICE, ale to w ogóle się nie zgadza z historią i nawet logiką, ludzie chcą poczuć prawdziwy klimat wojny, coraz więcej fanów jest za realizmem i dzięki obecnej technologii możemy to jeszcze bardziej dopracować
    - OO I RAKIETY DOJEBCIE JAKIEŚ KONKRETNE, NIEWAŻNE GDZIE LĄDUJĄ NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY ROBIŁY DUŻE JEBUT
    - Proszę Pana ale przecież to brzmi idio...
    - I CHCE KRATOSA I BABE CYBORGA xD

#battlefieldv #battlefield5 #gry #heheszki #battlefield
    pokaż całość

odpowiedzi (28)

Najbardziej chyba szkoda mi Rosjan. To jakby ktoś przygotowywał twoje przyjęcie urodzinowe, a Ciebie nie zaprosił. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #battlefield #battlefieldv #battlefield1

odpowiedzi (46)