Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Kiedyś dodałem post o "znajomym" #tirowiec4k (https://www.wykop.pl/wpis/32132761/jakis-czas-temu-znajomy-wrzucil-zdjecie-na-instagr/). Po raz kolejny dostałem od niego jakąś kompletnie z dupy wiadomość i zastanawiam się - czy jazda na tirach naprawdę jakoś wypala mózg? Typ to pisze na poważnie, a ja nie mam z nim kompletnie żadnego kontaktu...
  #bekaztransa #patologiazewsi #patologiazmiasta #rakcontent
  pokaż całość

  odpowiedzi (69)

 • avatar

  Witam ponownie, wczoraj ocenialiśmy "Leona zawodowca" z 1994 roku. 95,57% przepytanych mirków widziało ten film. Średnia ocena dla tego filmu na wykopie wynosi 8,62. To więcej niż na filmwebie (8,1) i tyle samo co na IMDB (8,6).

  Dzisiaj będziemy oceniać film "Dobry, zły i brzydki" z 1966 roku. Bardzo proszę by mirki oglądające ten film podzieliły się swą opinią o nim, gdyż mój tag jest przewodnikiem filmowym dla mirków, które danego filmu nie oglądały ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  Następne głosowanie jutro po 14 - zajmiemy się wtedy filmem "Chłopaki nie płaczą" z 1999 roku.

  Tag do obserwacji: #wykopowefilmy

  Zasady: Oceniamy różne filmy z różnych gatunków i różnych okresów (najpierw te najpopularniejsze, potem się zobaczy). Głosujemy na oceny od 1 do 10 by potem uśrednić ocenę dla danego filmu. Celem jest 1) sprawdzenie gustu wykopków oraz 2) sprawdzenie jak uśrednione oceny będą się różnić od tych na IMDB i filmwebie. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od mojego czasu.W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy widziałeś ten film.

  Miłej zabawy :)

  #film #wykopowefilmy
  pokaż całość

  odpowiedzi (66)

 • avatar

  Gdy zlecasz położenie paneli w pokoju, a po dwóch miesiącach przy sprzątaniu odsuwasz lozko... #budownictwo #remont #januszebiznesu

  odpowiedzi (64)