Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  ZAGADKA
  Miek zaprosił dziewczynę o imieniu Weronika do restauracji. Założył ładną koszulę i się ogolił. W drodze na randkę kupił dla Weroniki róże za 350 złotych. Młodzi ludzie spędzili w knajpie cały wieczór. Rachunek, który zapłacił Mirek wyniósł 520 złotych. Po kolacji Mirek i Weronika poszli do klubu, gdzie wypili parę drinków i dużo tańczyli. Łączna wartość rachunków wyniosła 485 złotych. Całość zapłacił Mirek. Po klubie Mirek zaprosił Weronikę do siebie, ale ona odmówiła, mówiąc że chciałaby go lepiej poznać i że jeszcze nie jest gotowa by iść do niego do domu. Po czym pocałował Mirka w policzek i poprosiła by dzwonił do niej jak będzie miał chwilę. W taki sposób Mirek wydał 1355 złotych +18 PLN za prezerwatywy, które zawczasu kupił i które mu się nie przydały.

  W tym czasie, gdy Mirek siedział z Weroniką w knajpie, jego przyjaciel Grzegorz zamówił prostytutkę Andżelilę, z którą spędził dwie niezapomniane godziny. Za to Grzegorz zapłacił 350 złotych. Prezerwatywy Andżelika przyniosła ze sobą.

  PYTANIE:
  Proszę zgadnąć, który z tych dwóch młodych facetów podczas pożegnania nazwał dziewczynę kurwą?

  #pytanie #zwiazki #podrywajzwykopem #heheszki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #prostytucja #randkujzwykopem
  pokaż całość

  odpowiedzi (33)

 • avatar

  To ja też turystyczne #pokazmorde #zagorzeslaskie

  odpowiedzi (87)

 • avatar

  #modameska

  Zapłać 250zł za mikro nadruk jebanego dżokeja na koszulce.
  XDD

  odpowiedzi (135)