Wpis z mikrobloga

Gdy oglądam ten film - słyszę jej głos, widzę jej pomalowane paznokcie i sposób, w jaki głaszcze jego brodę - to łapią mnie takie #feels że ja #!$%@?ę.

Ludzie fajnie żyją. Czerpią radość nawet z takich spraw jak przycięcie brody maszynką.

Czasem chce mi się płakać, jak o tym wszystkim myślę. (,)

Gdy mieszkałem z rodzicami, to głowę goliła mi maszynką matka albo siostra. Chciałbym, żeby kiedyś obcięła mnie dziewczyna. Nie chodzi mi tu o fryzjerkę, której za to płacę, lecz o dziewczynę, z którą jestem w związku.

#paznokcie #paznokcieboners
#glos #glosboners
#zwiazki
#przegryw #stulejacontent #tfwnogf
  • 6
@k8lin: Nie wiem. Najprawdopodobniej dlatego, że na filmie było strzyżenie. Gdyby na filmie był spacer po parku, to bym pisał o spacerze po parku.

Ten film przypomniał mi też pewną sytuację sprzed kilku miesięcy:

Mam kumpla, który mieszka ze swoją dziewczyną. Kiedyś wpadłem do niego z niezapowiedzianą wizytą. Gdy zadzwoniłem domofonem, odebrała jego dziewczyna i powiedziała, żebym wszedł na górę. Okazało się, że kumpel siedzi na taborecie w łazience, a
@wyjzprz2 chyba jesteś spoko koleś, przynajmniej nie piszesz na jedno kopyto z niektórymi półgłówkami spod #tfwnogf. Chyba lubisz wlosowe tematy patrząc na posty o wosku :D Życzę powodzenia, na pewno spełnisz swoje marzenia nie tylko o obcinaniu :D