Wpis z mikrobloga

Mam pomysła! A może by tak wysłać jakieś delegacje prawników do krajów afrykańskich okupowanych niegdyś przez Belgię czy inne Niemcy i nastroić ich jak dobre radio na walkę o reparacje i inne zadośćuczynienia za obozy pracy, obozy koncentracyjne i plantacje kauczuku. Niech dochodzą swoich racji przed trybunałami. Miliony trupów, miliony ludzi w niewoli i rozgrabione surowce. To wszystko można przeliczyć na dolary. Można też zawsze przypomnieć o zoo gdzie między zwierzętami trzymano Afrykańczyków jako eksponaty. Ja podsuwam pomysł za darmo a oni mogą ich skasować jakieś 10% na walkę z rasizmem i lewackim zakłamaniem. Wystarczy ich tylko uświadomić, że mają swoje prawo dochodzić do tego na drodze sądowej. Myślę, że niejeden tamtejszy władca zaśliniłby się na myśl o płynących szerokim strumieniem euroskach ( ͜͡ʖ ͡€)

Śmiech śmiechem ale myślę, że Europa Zachodnia ma tyle na sumieniu, że jakby Murzyni byli bardziej ogarnięci to by się tacy opluwacze z EU jak rozczochrany, szczerbaty Belg obsrali po szyję ze strachu.
#reparacje #odszkodowania #heheszki
R2D2zSosnowca - Mam pomysła! A może by tak wysłać jakieś delegacje prawników do krajó...

źródło: comment_Jx8Z4gQsWXqDIUClz6gBBOaG5c4ZZreA.jpg

Pobierz
  • 7
@R2D2_z_Sosnowca: był kiedyś dokument w tv na ten temat, chodziło o zagładę jakiegoś plemienia czy coś koło tego przyjechała delegacja z afryki spotkanie urządzili w jakiejś salce nie przypominam sobie żeby był ktoś z rządu, wysłali urzędnika powiedział regułkę i na tym się skończyło
@czapayew: no bo potraktowali ich jak bandę wiejskich głupków, poklepali ich po plecach i powiedzieli że się nie da. Dlatego tu trzeba ekipę prawników co potrafiliby zebrać dowody a potem napisać odpowiednie pisma i nie dyskutować z jakimiś cwaniakami tylko konkretnie podliczyć i wystawiać rachunki i wysłać gdzie trzeba. Pomyśl jakby tak 10 krajów afrykańskich się umówiło i jednym głosem zaczęło podnosić larum, że zostali okradzeni i oszukani i że rasizm