Wpis z mikrobloga

Ech, to już ponad 2 lata odkąd niestety upadł piękny pomysł stworzenia wykopowego serwerwa legendarnej giery MU Online - MU Mirko. Sam serwer powstał, ale nie został nigdy doszlifowany ze względu na zbyt małe zainteresowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Jest to szczególnie przykre, bo podobny projekt, jakim było #mirkots, odniósł spory sukces. Jak widać, Tibia była wśród Mirasków bardziej popularna niż MU ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pozwolę sobie zawołać main developera #mumirko @ellbbr. Chłopak naprawdę się starał, do dzisiaj jestem wdzięczny mu za trud jaki w to włożył. Wołam też @lazer, bo też się aktywnie zaangażował w projekt. Nostalgnijcie ze mno miraski (,)

#muonline #staregry

piesnababy - Ech, to już ponad 2 lata odkąd niestety upadł piękny pomysł stworzenia w...

źródło: comment_Qw3zcdNmHgMaltHf8P22EBylVfTylpoB.jpg

Pobierz
  • 86
@isInteger: nie zależy mi na samym graniu, fajne było to, że ten pomysł się tutaj urodził i chodziło o zrobienie swojego serwera, taka wykopowa komuna ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AESTHETlC: czemu nie, tylko, że ja nie ogarniam zaplecza technicznego xD Nie jestem programisto 15k, mój wkład w powyższe to był głównie pomysł, testy, kolejne pomysły i kolejne testy :)
@happyloverboy: @AESTHETlC: @lazer: ja do 8 lutego mam sesję, potem mogę #!$%@?ć XD

Ale generalnie to dobrze byłoby wzbudzić trochę szersze zainteresowanie niż ostatnio, bo właśnie przez to pomysł upadł na pysk, że na dłuższą metę mało było chętnych osób do grania nawet, nie tyle do ogarniania serwera itp.

Także jakieś tagi trzeba odpalić i rozdmuchać to trochę :D:D:D:D