Wpis z mikrobloga

#ankieta Załóżmy, że w końcu Prawdziwi Polacy wiedzeni swoją autodestrukcyjną naturą doprowadzają do momentu w którym Wielka Polska opuszcza Unię Europejską. Czy gdyby POLEND stał się faktem i jeżeli rząd niemiecki zaoferowałby TOBIE oraz Twojej rodzinie zrzeczenie się polskiego obywatelstwa na rzecz pełnoprawnego obywatelstwa niemieckiego (+ np. kilkuletnie kursy językowe i przystosowujące) to czy skorzystałbyś z takiej oferty?

* (w tym momencie nieistotne, czy będzie to wynikało, ze skutecznego ogłupienia odpowiedniej części Polaków i głosowania w referendum za wyjściem, czy po prostu Polska jako ten szalony awanturnik zostanie w końcu z EU wypchnięta przez zachód).

#neuropa #normalnosc #polityka #bekazprawakow #dobrazamiana #polska #heheszki #4konesrwy #niemcy
pk347 - #ankieta Załóżmy, że w końcu Prawdziwi Polacy wiedzeni swoją autodestrukcyjną...

źródło: comment_Q7Wfy6dG1IZOAiiR5f4fHNLFcABxRSrp.jpg

Pobierz

Jak wyżej.

  • Oczywiście! nie będę umierał za szalonych rodaków 64.8% (83)
  • Niechętnie, ale poszedłbym na to 16.4% (21)
  • Nie! jako turbo-patriota umrę za Partię, UE to syf 18.8% (24)

Oddanych głosów: 128

  • 22
zdecydowanie. Z niemieckim obywatelstwem duzo latwiej dostac sie do USA/Kanady.


@sell_your_soul: mnie by wystarczylo, ze pozostalbym po prostu "Obywatelem EU". W zasadzie wystarczajaca swoboda i jest z czego wybierac. Ale to o czym mowisz to mily bonus.
Tak sie jeszcze zastanawiam ilu Polakow-Januszy by na to poszlo... a pozniej zachowywaloby sie jak islamisci, chcacy wprowadzac kato-szariat i walczac z "lewactwem", cyklistami, "gejostwem" i czym tam jeszcze...
Brakuje jakiejś normalnej odpowiedzi w stylu "Nie, jestem przywiązany do miejsca w którym mieszkam"


@Variv: w ramach pomocy @Haqim zapytaj na co zaglosowal i skorzystaj... bo idziecie te sama sciezka ;)
@pk347: ludzie bliżej są związani z ludźmi z którymi nie mają nic wspólnego oprócz tego, że urodzili się na tym samym terenie na co każdy z nas nie miał nic do powiedzenia.
My sami decydujemy jakie wartości wyznajemy, jakie poglądy posiadamy czym się interesujemy i wg mnie przynależność do grup które sami wybieramy powinna być ważniejsza niż grupy do której jesteśmy przypisani bez własnej woli
@pk347: nie zgadza mi się "turbo-patriota", ale zaznaczyłem. Nie lubię jak ankiety są w taki sposób napisane, zamiast "tak/tak, ale niechętnie/nie" ( ͡° ʖ̯ ͡°)