Gorące dyskusje ostatnie 12h

A JUZ WIDZE PROSZE ZWRÓCIĆ UWAGĘ
    TU JAKAŚ BANDA FRAJERÓW PRZYJECHAŁA SOBIE WYWIESILI SZMATĘ
    #mecz

odpowiedzi (7)

• odpowiedzi (5)

Raport - dzień piąty (roboczy) - kalendarzowy 11 od rozpoczęcia #remontujzwykopem #budownictwo #budujzwykopem

Postanowiłem moje wpisy numerować jako dni robocze ze względu na ostatni przymusowy przestój (╯︵╰,)

Dziś minął piąty dzień roboczy mojego samodzielnego remontu łazienki. Jeśli śledzisz moje wpisy to wiesz, że czwartego dnia roboczego się odjaniepawliło z moim palcem i niestety miałem wymuszony przestój prac bo głupi palec krwawił i nie chciał przestać. Moja #rozowypasek zabroniła mi podejmować się jakichkolwiek ciężkich prac do czasu, aż rana na paluchu mocno się zasklepi - co też nastąpiło wczoraj i już chciałem się rzucić w wir roboty jednak Żona mnie powstrzymała bo to je świnto i dejmy somsiadom odpocząć a nie będziesz napiehdalać.jpg - no więc wczoraj leżałem do góry kołami.

Wcześniejsze dni na szczęście wykorzystaliśmy konstruktywnie - no dobra umówmy się, że to kurhwa też miłe nie było i jednak wolę napiehdalać młotem niż zapierdalać po milionach sklepów, rozkminiać czy ten szary to szary czy może to kurwa nie do końca szary, czy może jednak wpada w bronz czy kurwa faktura jest odpowiednia czy jednak może nie do końca czy może znajdziemy coś lepszego - no generalnie #logikarozowychpaskow level over 9000.

Ale, ale jest progres i byłbym nieobiektywny gdybym o tym nie napisał - wybraliśmy nowy sraczyk który podoba się nam i dobrze się nam na nim siedzi - zgodnie z radami ekspertów na każdym trzeba trochę posiedzieć w sklepie co też z mając naturę lekko #heheszki robiłem z dziką rozkoszą w różnych sklepach symulując posiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oprócz sraczyka ogarnęliśmy również, że będzie szafka 80 cm szeroka i 40-45 cm głęboka ze zlewem i dwiema szufladami oraz kabina prysznicowa zaokrąglona - dzięki temu będzie łatwe dojście na tron ( ͡° ͜ʖ ͡°). Do takich wniosków doszliśmy skrupulatnie rysując markerem po podłodze wymiary poszczególnych rzeczy bo nasza projektantka nadal odpierdala takie krzywe akcje, że z każdą jej wizualką mam ochotę jebnąć się młotem udarowym - ewidentnie brak nauki czytania ze zrozumieniem się kłania.

Dobra podsumowując dzisiejszy dzień wyciąłem starą ościeżnicę od drzwi i ją wystawiłem, następnie ogarnąłem skuwanie kafli, które mnie pokonały w ostatnim starciu przez nokaut techniczny. Do dzisiejszych prac przystąpiłem jak rasowy samuraj BHP zakupiłem w Casto grube rękawice robocze ze wzmocnieniami na palcach, które przyodziałem na stare rękawiczki gumowane teraz nawet samurajski miecz mi nie straszny ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście do tego okularki z boczną zabudową, słuchawki wygłuszające oraz maska żeby nie charchać potem betonem #pdk

Kiedy już skułem skrupularnie stare kafle z klejem w obszarze drzwi wejściowych zacząłem sprawdzać czy jednak wizja skuwania całej starej wylewki to nie był tylko zły sen - no i kurwa jak to bywa takich sytuacjach - niestety nie był to sen ożeszkurwajapierdole.jpg Jeśli zostawiłbym starą wylewkę i chciałbym zlicować nowy gres z gresem z przedpokoju to musiałbym chyba kleić kafle na ślinę (miejsca na klej 2-3mm max) (╯︵╰,) a ten gres (1cm grubość) potrzebuje minimum 7-8 mm kleju wysokoelastycznego a ja nie januszbud i sam sobie na odpierdol nie zrobię.

Zapadła więc wiekopomna decyzja napierdalam starą 2cm wylewkę do posadzki głównej. Zaczęła się akcja. Niestety początek był bardzo mozolny bo musiałem najpierw zrobić podejście z użyciem ostrego skuwaka. I wtedy moim oczom się ukazało, że miałem pod wylewką niesprawne ogrzewanie podłogowe - pozdrawiam pierwszych właścicieli mojego mieszkania z tego miejsca ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z jednej strony to dobre info bo wylewka łatwiej zejdzie z drugiej ciężej rozpada się na kawałki ale nie można mieć wszystkiego. Dziś zdążyłem trochę ją rozpruć i pracę przerwałem po 18 co by zbytnio somsiadom nie napiehdalać a poza tym przydepnąłem kabel wiertarki i go jakby niechcący ujebałem - tak więc trza naprawić - nokurwafajnie.bmp (ʘ‿ʘ)

Plan na jutro wypierhdolić dzisiejszy gruz, naprawić wiertarkę, skuć wylewkę do końca i może w końcu wyjebać sufit - we will see....

Kto chce być wołany do kolejnych raportów niech da plusa temu wpisowi a będzie mi łatwiej wołać przez mirkolisty lub zapraszam do obserwacji nowego tagu - zgodnie z prośbami #anonimowyremontuje

Więcej zdjęć w komentarzach.
    pokaż całość

odpowiedzi (32)