•  

No jak #kryptowaluty? Przygotowani na ostry zjazd? Zapnijcie szelki, bo do maja to wszystko się wyjaśni, kto pierwszy ten mniej traci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    #bitcoin

źródło: bankaxd2.png

•  

Jeszcze wam sie nie znudziło postowanie tego? Jeżeli ktoś sie wjebie to jego sprawa nie musicie co godzine przypominać.

źródło: vignette.wikia.nocookie.net

•  

@Andris00: dobra, czysto teoretycznie: przykładowo wypierdziela teraz news, że wchodzi LN. Jak w takim wypadku ten śmieszny wykres będzie się miał do tego?

•  

@Smule: O tobie jednak tagi działają xD
      To nic, teraz to już klasyczny zjazd, podręcznikowy rozpierdziel.

•  

@sstanislavvv: Nic to nie zmieni, rządy banują/regulują krypto, zresztą od początku był to spekulatywny aktyw, bez pokrycia w życiu codziennym, tyle że teraz rządy już ostatecznie grzebią szanse kryptomaniaków, na jakieś odejście od fiat i płatności w btc. No i też trochę koszty i czas transakcji to psują, żeby mi się transakcje na portfelu załadowały to bym musiał chyba z 3 miesiące non stop komputer trzymać włączony.

•  

Komentarz usunięty przez autora wpisu

•  

@Andris00: To zashortuj (zagraj pod spadek) i wstaw screena, łatwa kasa co nie? :)

Ale wiem, że tego nie zrobisz. Jesteś typowym burakiem, który w życiu prawdopodobnie nic nie osiągnął i nie osiągnie, więc pozostało Ci jedynie cieszyć się z tego, że inni tracą kasę.

+: staryalejary11, m........2 +10 innych
    •  

@Andris00: no ale właśnie po to ma być LN. Żebyś mógł nawet za bułki zapłacić w czasie takim jak płacisz kartą kredytową i z minimalnym fee. Samo jego wprowadzenie będzie mega wydarzeniem, po którym nie ma możliwości, aby leciało w dół. Sam hype wypcha go wysoko. Taka moja opinia :)

+: Tcheely
    •  

@Smule: O widzisz, sam przyznałeś, że na spadkach można zarobić, skąd wniosek, że cieszę się, więc z tego że ktoś traci? Może cieszę się, bo ktoś inny zyskuje? Spadki/zyski na giełdach zawsze są kosztem kogoś, nie ma darmowych obiadków. A może po prostu bawi mnie to całe napinanie się, niektórych jak to zostaną miliarderami, bo kupili 10 bitcoinów?

Mógłbym zagrać w długim terminie na spadek, a takiej opcji nie ma, cena może jutro skoczyć o 2-3%, ale w perspektywie 10 miesięcy jestem pewien że spadnie.

•  

@sstanislavvv: Przecież to jest praktycznie całkowite odejście od idei krypto, czyli to będzie kolejny prawie-fiat.

•  

@Andris00: nie, no do fiata to raczej bym tego nie porównał. Raczej do krypto nowszej generacji. Już prędzej w tą stronę.

•  

@Andris00: Jasne, że się da i sam z tego korzystam. Tylko, że 99% wykopków nie wie nawet o istnieniu takiej opcji, więc przyszedłeś się z nich pośmiać, że stracą kasę. BTC w terminie najbliższych kilku miesięcy prawdopodobnie spadnie, ale to nie znaczy, że będzie lecieć w pionie i z pewnością będzie po drodze kilka dużych odbić.

A może po prostu bawi mnie to całe napinanie się, niektórych jak to zostaną miliarderami, bo kupili 10 bitcoinów?

No nie wiem, ja rzadko widuję takie wpisy. Przejrzyj sobie tablice, większość postów to właśnie wpisy Januszy, którzy bali się załadować albo wyszli za wcześnie, więc przyszli pośmiać się z tych, którzy tracą kasę.

+: d.....r
    •  

@Smule: Dane: z ministerstwa z dupy. Tak tak, ludzie tutaj wcale nie wierzą, że bez pracy w kilka miesięcy zostaną sobie uberbogaczami, no właśnie na czym zostaną? Na tym że przekonają innych ludzi do kupienia krypto, drożej niż oni sami, czyli zyskają ICH KOSZTEM. Nie podoba ci się propaganda, chroniąca świeżaków przed wejściem (prześmiewcze memy, wykresy itd.) ale już nie masz nic przeciwko naganianiu ich na kupowanie.

Ktoś musi stracić, żeby zyskać mógł ktoś, te pieniądze nie są spalane w piecu.

•  

ale już nie masz nic przeciwko naganianiu ich na kupowanie.

@Andris00: Ja? Tak jak nie lubię wstawiania wykresu bańki po raz 1656856856676852, tak samo tępie naganianie na gównocoiny i obiecywanie ludziom złotych gór.

•  

@Andris00: @Smule: no juz, juz - panowie jestescie po tej samej stronie, i odnosze wrazenie ze mowici o tym samym, ale w inny sposob, no juz dac sobie po 'liściu' w policzek i idzemy na kefir!

•  

@Smule: Ok, ale tak czy inaczej, w tej działce, albo stracą ci którzy już są w tej bańce, albo stracą ci którzy do niej wejdą, nie ma innej opcji, a wmawianie sobie, że jest inaczej, to tylko zwiększanie liczby ofiar i nadymanie tego balona jeszcze bardziej.

+: Luk21
    •  

@skiter: Myślę, że nie, ja jestem za tym, żeby to jak najszybciej pękło, a kolega wyżej chciałby żeby to jak najpóźniej pękło. Tu jest sprzeczność interesów, ja mam jedynie ok 1300 zł w eth na ten moment i nie chce kolejnego światowego kryzysu gospodarczego, a takowy byłby niemal pewny gdyby to pękło za późno.

•  

@Andris00: @Smule ogrywa gieldy - wiec jemu zalezy zeby to jako tako dzialalo, zeby nie wyjsc z reka w dupie, ale wiem ze nie popiera naganiania.

Co do krachu, to rynek krypto jest za maly zeby sie cos ruszylo, ale moze byc czynnikiem zapalajacym.
      Jako gracz przeciez widzisz co jest na rynku, wspomne tylko S&P500, DAX ktory wlasnie sie wyklada (po poniedzialkowej sesji bedzie widac troche lepiej), czy FTSE ... sporo tego zaczyna sie lamac, nie musi to byc 'krach' ale odwrocenie trendu jest juz blisko.

•  

@Andris00: Przecież widzę jak wygląda rzeczywistość. Nikogo nie naganiam, sam Ci zresztą napisałem, że krypto w terminie kilku miesięcy pewnie spadną. Sam się cieszę że jebło, nareszcie będzie cisza i będzie można sobie w spokoju poakumulować. Tylko nie wiem po co wstawiać po raz 652665688 wykres bańki i pisać, że spadnie, każdy już to widział. Ci którzy wiedzą jak zarabiać zarabiają, reszta traci lub śmieje się z tych którzy tracą. Dlatego jak ktoś jest taki pewny spadków to niech sobie odpali szorcika i zarabia :)

•  

jemu zalezy zeby to jako tako dzialalo, zeby nie wyjsc z reka w dupie, ale wiem ze nie popiera naganiania.

@skiter: Ale mnie to jebie czy rośnie czy spada :) Nikogo nie namawiam, każdy powinien znać ryzyko i trzeba sobie zdawać sprawę z dynamiki tego rynku. BTC pewnie będzie zahaczać o $4000-$5000 prędzej czy później, ale czy to jest powód do tego, żeby wstawiać ten jebany obrazek bańki po raz setny i śmiać się z tego, że ludzie tracą kasę?

Sam zresztą wstawiałem ostatnio to https://www.wykop.pl/wpis/29498797/bitcoin/ i sprawdziło się idealnie, więc to nie jest do końca tak, że wszedłem górkę i naganiam ludzi, żeby wykupili moje bagi :)

•  

@Smule: zle mnie chyba zrozumiales, mnie nie chodzilo o to czy rosnie czy spada, tylko o to ze to ogrywasz i na tym zarabiasz o tyle ;) - wiec im dluzej ta spierdolina up/down bedzie trwac tym lepiej/wiecej zarobisz :P

•  

@skiter: Ale ja na to nie mam żadnego wpływu.

Zresztą widać nawet po Tobie że nie akceptujesz ani nie lubisz tego rynku i wolisz powiedzmy forex. I nie ma w tym nic złego. Tylko, że ty nie napierdalasz wykresami pękającej bańki ani nie śmiejesz się z tego, że ludzie tracą kasę i to jest spoko :)

•  
      C......s

0

@Andris00: za dużo zarobiłem, aby na tym stracić, wyciągnąłem kilkudziesieciokrotnosc swojego wkładu, a wkład był pieciozerowy. Jedyne czego żałuję, to że nie przeprowadziłem się do innego kraju, bo polski US nie daje mi spokoju. Pozdro dla nocoinerow i pracowników banków, serdecznie was zachęcam do dalszego pajacowania na tagu, jesteście moją niewyszukaną rozrywką

•  

@Andris00: takie smiecie ludzkie sa najgorsze, zobaczymy gdzie bedziesz jak btc bedzie po 100k, smieciu

•  

@Andris00: dokupiłem właśnie za kolejne 10k zawołam Cię za pół roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Sypu: Akurat mam ethereum, cały czas kopie od 7-8 miesięcy :)

•  

@Andris00: jak tam Twój ostry zjazd? 7500 $ czyli mniej więcej tyle ile w momencie dodania Twojego wpisu a do maja miało się wszystko wyjaśnić