Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_:

Izrael jest po Turcji najważniejszym partnerem handlowym Polski na Bliskim Wschodzie. Od 6 lat Polska w handlu z nim ma nadwyżkę. Brak jeszcze danych, ale wszystko wskazuje na to, że rok 2016 będzie rekordowy: w okresie I-XI eksport wyniósł 520 mln USD, a import – 310 mln USD (w całym 2015 r. było to odpowiednio 510 i 330 mln USD), a więc niewykluczone, że wzajemne obroty przekroczą 1 mld USD.
@lakukaracza_: z tym że teraz żydzi/izraelczycy otwarcie wystąpili przeciwko Polsce. Przez tamten kraj przetoczyła się fala antypolonizmu. U nas każdy każdego pilnuje i cicho bo antysemityzm. Zdajesz sobie sprawę co by bylo gdyby w Polsce miało miejsce to co się dzialo w Izraelu? Taki bojkot był by dobrym pomysłem. Jednak większość ludzi ma to w de albo poprostu nie wiedzą nie interesują się co skąd pochodzi jaki kapitał za czym stoi
@lakukaracza_: ale jakby przez Polskę przetoczyła się fala antysemityzmu to pierwszy byś krzyczał hurr durrr Polacy antysemici debile nie można nie wolno.
Natomiast jak tam szkalują Polskę i Polaków to machasz ręką: łe tam nic takiego to na potrzeby wyborów, to ich wewnętrzna sprawa.
Aha i nie kilku debili chyba że całą masę izraelczyków masz za takowych. Ale wtedy to uuu anfysemityzm.
@lakukaracza_: może i tak ale bezczelność drugiej strony jest wprost porażająca.
@Nadwirus: ukrywa mi twoje wpisy na swoje nieszczęście niestety kliknąłem "pokaż" i bardzo tego żałuję. Pisobolszewia a cóż go takiego? Co ma pis z bolszewikami wspólnego. Kaczyński to rozumiem lenin? Co za głupie myśli podsuwa ci twój umysł.()

Ja jestem zdania żeby jak największa liczba ludzi wiedziała o tym że ktoś chce nam przypisać udział
@Grubsztyk:

Pisobolszewia a cóż go takiego? Co ma pis z bolszewikami wspólnego. Kaczyński to rozumiem lenin?


Pisbolszewia to określenie na bandę totalniaków politycznych, hodujących sobie własne tuby propagandowe i oportunistyczne prostytutki, żerujących na kraju w ramach oligarchiczno-nepotystycznego układu. Z bolszewikami łączy ich "rewolucyjny" i destruktywny charakter działalności, zakłamanie które jest już oficjalną narracją państwa, pogarda dla logiki prawa i jakiejkolwiek innej, oprócz politycznej.

Kaczyński natomiast jest niemal całkowicie bezideowym, infantylnym dyktatorem.