Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Jak nie to zawsze już będziesz nędznym biedakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  #heheszki #humorobrazkowy #humor #gownowpis #dziendobry #glupiewykopowezabawy

  odpowiedzi (4)

 • avatar

  Mój niebieski miał dzisiaj wolne, a ja wczoraj upiekłam babeczki z budyniem. Jak rano szłam do pracy to była ich cała patera. Jakieś 25 +/- 5 babeczek. Wracam z pracy, a on ogląda Bravehearta, obala butelkę wina i kończy wpierdzielać babki.
  Jak go pytam co robi i dlaczego, to powiedział że mu się za domem zatęskniło (jest Szkotem) i ta muzyka go wprawiła w taki nastrój, bo inaczej już by kupował bilety do domu i by jechał do Drymen.
  Siadam obok, a on ze łzami w oczach patrzy na scenę pożegnania ojca Williama i żre kolejną babkę (jedną z ostatnich, a to dopiero początek filmu) Normalnie nie wiem co robić :D Czy kazać mu się ogarnąć, czy go przytulić, czy oglądać z nim, czy zrobić lodzika, więcej babek i przynieść kolejną butelkę wina.
  Pare minut oglądamy w ciszy, czekam aż powie co się dzieje, a on pauzuje film odwraca się do mnie i mówi, że on chce swoje dudy. I pojedzie do ojca po te dudy do Szkocji.
  I w sumie nie byłoby w tym nic nie halo, gdyby nie fakt że jesteśmy w Portugalii, jest godzina dwudziesta, a on chce teraz zabukować bilety, bo mu się za kiltem i dudami zatęskniło, a jest przy tym tak poważny, że aż głupio mi go od tego pomysłu odciągąć. Męski okres czy jaki wuj?
  Myślicie by z nim jechać?
  #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #szkocja #trudnepytania #europa #kiciochpyta
  pokaż całość

  odpowiedzi (61)

 • avatar

  Strzelba w jakiejkolwiek grze...

  #heheszki #gry #bron #zakazdymjebanymrazem

  odpowiedzi (12)