Wpis z mikrobloga

No właśnie myślałem o przekierowaniu, tylko nie wiem czy taka opcja wchodzi w grę, jak będę w mieście obsługiwanym przez inny oddział DPD.
@skrzyppodlogi: Fajnie by było. Jak dzisiaj wskoczy Stryków to chyba nie będzie źle. Gorzej jak się okaże, że ona całą niedzielę leżała, a nie jechała i Stryków wskoczy jutro. A praktykował ktoś odbiór w oddziale #dpd jeszcze przed pierwszą próbą doręczenia?
@yoyekyoyek Wczoraj o 14 była Holandia więc jakieś szanse ciągle są na tą środę. Chociaż z moim szczęściem to zadziała prawo Murphiego i w czwartek rano dostanę smska :)
@niera: Z krakowskiego oddziału na częstochowski. Zalogowałem sie przez tę strone do przekierowania tam przekierowałem i potem pisałem na tym czacie. Kurier i tak przywiózł na stary adres. Potem paczka wróciła do magazynu i na drugi dzień już była u mnie na drugim adresie.
@blantek:
edit: nic nie musiałem dopłacać do tego.
@stefan1995 Dzięki, w razie czego może będę próbował. Choć słyszałem, że bywa z tym różnie. W sensie, że czasami tak jak mówi @blantek , nie chcą przekierować i twierdzą że zagraniczne może tylko nadawca.