•  

nie najgorzej, kiedy stado wyjedzie i zostawi cię, na przedłużony weekend, samego w domu (lekko tylko przeziębionego, żeby nie pogarszać nie wystawiasz nosa na zewnątrz)

można sobie nadrabiać lektury, słuchać godzin odłożonej na później muzyki w absolutnym spokoju...

teraz... niedziela wieczór i wiadomo ;)

#jazz #jazzfunk

George Benson & Joe Sample - Deeper Than You Think [kompozytor na pianinie, utwór ukazał się na płycie wydanej w 2000 r. pt. "Absolute Benson"]

źródło: youtu.be

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Szanujesz Dareczka
      plusujesz

#seriale #oswiadczenie

odpowiedzi (34)

Zdobyłam nowego ziomka na dzielni:)
      Wychodząc z bloku przytrzymałam drzwi wchodzącemu dziadziowi.
      "Tylko niech sąsiadka uważa, bo strasznie dzisiaj wieje, proszę uważać, żeby panią wiatr nie porwał"
      Odpowiadam: "Dobrze, będę się więc trzymać blisko ziemi"
      Dziadzia: "Wie pani co, od razu po oczach wiedziałem że będzie się można z panią powygłupiać". I wyciąga pięść do sklejenia żółwika i mówi "No to cześć!"
      Jakie to miłe było! ʕ•ᴥ•ʔ #niewiemjaktootagowac
      pokaż całość

odpowiedzi (60)

Urlop wychowawczy do 2021, matka zwolniona w związku z likwidacją miejsca pracy, pozostali pracownicy natomiast przeniesieni na inne stanowiska. Są jakiekolwiek szanse w sądzie pracy? Zna ktoś rozstrzygnięcia podobnych sytuacji, orzeczenia, w których sąd wypowiada się bezpośrednio na ten temat? Nie wiem, czy poradzić jej, żeby wzięła prawnika, czy to raczej kasa w błoto. #prawo #pracbaza #pytaniedoeksperta pokaż całość

odpowiedzi (146)