Wpis z mikrobloga

@tmp1: jest ale nie ma. Można za $650 zamówić i dostać najwcześniej w Maju.
Poza tym biedakiem jestem i mnie nie stać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XNiemcu: Bardzo, aczkolwiek jeszcze konfiguruję system. Dopiero później przetestuję gierki
@Moretz: 740 cebulionów dałem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I to jest poprawiona wersja z Z8750, pamięcią toshity i matową pokrywą górną.
wbudowanego pada xboxa


@Psiake: Do grania w pasjansa lub sapera? xD bo nic innego na gównianym mobilnym procesorku z win10 nie pójdzie. A jeżeli używasz tej klawiatury do pisania maili to #!$%@? gratuluje cierpliwości.
@chciwykrasnolud: Do netbooka to mu brakuje większego ekranu i pełno wymiarowej klawiatury, a o posiadaniu touchpada nie wspomnę
bo nic innego na gównianym mobilnym procesorku z win10 nie pójdzie


@mamrotekk: #!$%@?. W rękach nawet tego sprzętu nie miałeś a najwięcej masz do powiedzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystkie gry na source na tym pójdą. Właśnie przetestowałem hl2 i portala 2. hl2 na wysokich 60fps. Portal 2 45-60.
doom 3, far cry 1/2, l4d2, fallout 3 i new vegas, FEAR, dead island, contagion, stalkery, killing floor.
@Psiake: Super wydam 1200 zł po to by grać w 14 letnie gry które dawno już przeszedłem xD Zamiast tego lepiej byś wyszedł kupując nowy smartphone (albo tablet) , z takim 5.2" już wygodnie się odpisuje na maile
@mamrotekk: >14 letnie
no spoko, portal 2 i fallouty takie 14 letnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z resztą #!$%@? na twoje potrzeby. Ja kupiłem do starych gier, także tych których nigdy nie miałem okazji przejść. Nigdzie nie twierdzę, że to sprzęt dla ciebie.
Do nowszych gier jest GPD WIN 2 z laptopowym Core M.
P.....e - @mamrotekk: >14 letnie
no spoko, portal 2 i fallouty takie 14 letnie ( ͡° ...