Wpis z mikrobloga

Rosyjski Su-25 zestrzelony w Syrii - krótka analiza mojego autorstwa #lagunacontent

3 lutego 2018 r. nad prowincją Idlib zestrzelono Su-25 należący do rosyjskiego kontyngentu wojskowego w Syrii. Po informację o tym kim był pilot, czym zestrzelono samolot, jakie ugrupowanie go zestrzeliło i wiele innych informacji, zapraszam do odwiedzenia mojego artykułu. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Serdeczne podziękowania dla @2PacShakur, który pomógł mi przy pisaniu tego, prawdopodobnie nieświadomie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#syria #rosja #wojsko #steemit
JanLaguna - Rosyjski Su-25 zestrzelony w Syrii - krótka analiza mojego autorstwa #lag...
  • 10
@60groszyzawpis: bym edytował, ale dostaję jakiegoś errora "Bandwidth limit exceeded". Masz rację, nie wiem skąd ten Mi-28, może dlatego że przeglądam dzisiaj listę wszystkich incydentów z udziałem RuAF w Syrii i coś potem pomyliłem. Dzięki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Pantokrator: To o czym mówisz to było trafienie przez rebelsów Mi-8AMTsh z TOWa w Latakii. Ten Mi-8AMTsh leciał wtedy szukać załogi zestrzelonego przez Turków Su-24M. ( ͡
@Joten: ( ͡º ͜ʖ͡º) przeczytaj mój artykuł, który zalinkowałem i będziesz wszystko wiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@roszek: pojawiło się info, że rebelsi strzelali do niego gdy leciał na spadochronie, ale brakuje na to dowodów. Jedyne nagranie, które przedstawia momenty gdy widać spadochron było kręcone ze zbyt dużej odległości, żeby jednoznacznie stwierdzić, że strzelali do niego. IMHO, raczej strzelali.
@roszek: jednego z pilotów zestrzelonego przez Turcje Su-24, rebelianci zabili jak leciał na spadochronie.

@Pantokrator: Jedyne doniesienia jakie kojarzę na temat zestrzelenia śmigłowca TOWem w locie, to w trakcie jednej z kontrofensyw w Hamie. Rebelsi pisali, że trafili Gazele z jakimś generałem. Wtedy się dość nerwowo zrobiło, bo były duże szanse że to mógł być Tygrys. Później się jednak okazało, że to był inny generał, a sam śmigłowiec dostał zaraz