Wpis z mikrobloga

Sławek 28 Gdańsk

Zgłoszenie nr 212 z dnia 2018-02-05 21:54:35

Imię: Sławek
Wiek: 28
Miejscowość: Gdańsk
Kim jestem?
Pasjonat historii, lotnictwa oraz gier fabularnych. Pracuję w korpo, które daje mi ogromną radość i satysfakcję z wykonywanej pracy i z nią chcę połączyć moją dalszą karierę.
Mam ironiczne poczucie humoru i patrzę na świat z dystansem oraz staram się być nonkonformistą w życiu. Uwielbiam abstrakcję, absurd i odrobię chaosu każdego dnia. Jestem do bólu szczery. Lubię samotność ale nie jestem introwertykiem, potrzeba mi więc czasami spotkania z gronem przyjaciół, czy po prostu z różnymi ludźmi. Jestem perfekcjonistą, często zbyt krytycznym wobec siebie, ale nienawidzę też narzekać i użalać się nad sobą czy innymi. Chcę ciągle się czegoś uczyć i rozwijać się, jestem niesamowicie ciekawski, ale też lubię ukazywać, że coś wiem :) Jestem marzycielem i optymistą.

Wygląd
Około 180 cm wzrostu, 77 kg wagi, ciemniejszy blondyn, krótko ostrzyżony, niebieskie oczy. Wyglądam na kilka lat młodziej niż wskazuje na to mój wiek, więc bywa, że pytają mnie o dowód w sklepach gdy kupuję piwo ;] (więc zawsze będę młody, choć niekoniecznie piękny, bo piękny nie jestem). Mam trochę brzucha, ale staram się go zrzucić. Na co dzień lubię nosić koszule i marynarki w zasadzie wszędzie, ale nie pogardzę zwykłą bluzą, swetrem i t-shirtem. Oczywiście nie wezmę marynarki na wyprawę w góry czy nad morze w śnieżycę, jak i koszuli na plażę w upalny dzień. Nie zdejmuję nigdy z szyi srebrnego młotka Thora.

Zainteresowania
Historia i wszystko co z nią związane, lotnictwo cywilne i wszystko co z nim związane, fabularne gry RPG ze znajomymi (jestem Mistrzem Gry jak i grywam często, to duża część mojego życia, więc często tworzę nowe przygody dla moich graczy czy światy, w których będą odgrywali swoje postacie); czasami pogram w coś na komputerze i poczytam książki (klasyka literatury, współczesna fantastyka, książki historyczne) lub obejrzę film czy serial (historyczne, ale w sumie cokolwiek co mi wejdzie); grywam w squasha regularnie, zacząłem przygodę z bieganiem, mnóstwo spaceruję (najczęściej z aparatem w ręku a po zmroku i ze statywem - uwielbiam fotografowanie i ciągle się uczę w tym kierunku) a latem pływam kajakiem. Uwielbiam podróże (te dalsze) oraz wycieczki piesze wokół miasta i w dalsze rejony, a także jazdę na rowerze. Hobbystycznie przygotowuję maturzystów i gimnazjalistów do ich egzaminów (w sensie dorabiam sobie w ten sposób, ale robię to wyłącznie z zamiłowania, a grosz się zawsze przydaje). Słucham metalu i folku. Bardzo lubię zwierzęta oraz odkrywać przyrodę.
Oprócz powyższego to interesuję się wszystkim po trochę i mogę rozmawiać o czymkolwiek, począwszy od astronomii, przez średniowieczną filozofię chrześcijańską a skończywszy na zwyczajach pokarmowych żab lądowych :D (chociaż niekoniecznie będę się na tym znał, a będzie trzeba, to poznam).

Czego oczekuję?
Poznać Mirabelkę, która niekoniecznie będzie dzielić moje zainteresowania, ale będzie chciała je poznać jak i zapoznać mnie ze swoimi. Mirabelkę, która ma co powiedzieć i z którą będzie o czym rozmawiać. Mirabelkę, która uwielbia podróżować i wędrować, jak również z którą mógłbym pograć w squasha lub nawet w RPG :) Nie akceptuję siedzenia w domu na dupie i robienia 'nic' - już mi się przez to kiedyś związki rozpadały :/
Owszem, trudno aby wygląd całkowicie się nie liczył, ale dla mnie jest kwestią drugorzędną. Wiek w zasadzie też, byleby były spełnione te rzeczy powyżej.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Wstajemy z łóżka wcześnie, kupujemy bilety na samolot (tak, dokładnie), lecimy, zwiedzamy, wracamy nawet tego samego dnia. Albo idziemy na wylotówkę i łapiemy stopa gdziekolwiek. A jak nie, to długi spacer, wspólny obiad, sesja RPG ze znajomymi lub Netflix. I piwo albo wino.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek.
Nie jestem wierzący, ale jak moja druga połowa chciałaby ślub kościelny, to taki bym wziął. Ślub cywilny czy związek partnerski są fajne.
Dzieci nie chciałbym mieć, chociaż jak widzę szczęśliwych ojców wśród znajomych to sam już nie wiem. Są plusy i minusy posiadania dzieci, wszystko do rozważenia.
Nie palę papierosów i nigdy nie zapalę ale nie przeszkadzałoby mi, gdyby druga połowa paliła (serio).
Lubię alkohol, ale piję tylko w towarzystwie, bardzo rzadko sam. Nie pogardzę trawką, ale też bardzo rzadko palę.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało Cię to ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne ogłoszenie

Kliknij tutaj jeśli chcesz przejrzeć listę wszystkich uczestników

#mirabelkaszukamirka < tag z ogłoszeniami kobiet
#mirekszukamirabelki < tag z ogłoszeniami mężczyzn
#mirekszukazonytrojmiasto < tag z ogłoszeniami tego miasta

#mirekszukazony

MirekSzukaZony - Sławek 28 Gdańsk

Zgłoszenie nr 212 z dnia 2018-02-05 21:54:35

Imię...

źródło: comment_5jvntaqzHaDsn9ON7g8Isk7WGwsalnwc.jpg

Pobierz
  • 1