Wpis z mikrobloga

Mirki macie pomysł jak można złapać #!$%@? co mi rysuje od kilku dni samochód. To już trzeci raz gdy się budzę rano i mam na masce rysę. Pierwszą zignorowałem, drugą też chociaż tu już się wbił głęboko, ale teraz miarka się przebrała.
Jestem spokojnym człowiekiem, ale jakbym go dorwał to bym #!$%@?ł mu ten durny ryj.
Kamerki dzisiaj ogarnę czy są jakieś w okolicy , ale obawiam się, że może być średnio z tym.
Jest sens zgłaszać to w ogóle gdzieś?
Jakieś kamerki montować ? Ma to w ogóle jakąś rację bytu? Jakieś inne pomysły?

Dodam że parkuje pod blokiem w Wawie więc pewnie jakiś rodowity Warszawiak obudził sobie duszę patriotyzmu. Przez kilka miesięcy był spokój, ale teraz nagle się ktoś obudził.

#warszawa #samochody
  • 11
@eovenn zalezy jak to chcesz zalatwic. Kamerka i na policje albo przyczajasz go, #!$%@?, robisz zdj dowodu osobistego, na ktorym jest adres zameldowania, zdj dowodu rejestracyjnego tez by sie przydalo, bo wtedy jeszcze wiesz, jakim autem jezdzi, takie dokumenty kazdy caly czas ma ze soba, a nie wyjmuje i zostawia w domu zeby znow potem je wkladac albo zapomniec

Oczywiscie opcja nr 1 jest bardziej moralna i rozsadniejsza
@eovenn: kamerka i nagrywanie calej nocy? blachy to raczej nie powod malo pod którym blokiem nie masz teraz zamorskich... nie parkujesz jakoś niekulturalnie? nie zastawiasz przejscia dla pieszych? albo nie stawiasz auta na trawie? Dziadki z gwiazdą osiedlowego szeryfa mają różne powody i metody karania. Może ktoś uznał ze stanąłeś za blisko jego auta (tak bylo w przypadku moich drzwi)...
@kozaqwawa: no właśnie nie, parkuje jak każdy, nawet jak widzę że będzie za ciasno to szukam dalej aż coś się znajdzie. Dlatego dziwię się, że ktoś ma z tym problem.
Ogólnie miejsce pod blokiem jest sporo, jeśli nie parkują tam taksówki/busy bo tego się namnożyło ostatnio. Planowałem sobie odnowić lakier i pomalować odpryski więc tragedii nie ma, ale #!$%@? i tak z chęcią bym dojechał.
@eovenn: a wez mnie nawet nie #!$%@?... mam starszy samochod ale z malym przebiegiem utrzymany w idealnym stanie, nic po kosztach wszystko na ori częściach, plyny i filtry regularnie robione raz na dwa lata pranie tapicerki, regularnie myty i bez przygód, parkowany w jednej okolicy od wielu lat i jakaś #!$%@? przejechala mi kluczem po drzwiach do podkladu....
@ponurychlopiec: @hesus_ipanienko: @kozaqwawa: zrobiłem rozeznanie i przy tej ulicy widziałem dwa samochody z podobną rysą na masce. Oba z obcymi blachami. Jakiś sfrustrowany ktoś z bloków nieopodal ewentualnie fryzjer przy skrzyżowaniu ma ból dupy o brak miejsca. Chyba się wybiorę na bagiety jutro. Może wiedzą coś więcej.