Wpis z mikrobloga

byłem u divy 9/10 z dość dużym biustem (po prostu idealny) dziewczyna szczupła, uśmiechnięta, średniego wzrostu (czyli w sam raz bo jestem dość wysoki) 19 lv, zagadywała sama. Ustawka na 2 telefony, był jakiś żel, suchy ręcznik. Wziąłem sobie full opcje z całowaniem, pieszczotami, minetą, lizaniem piersi, seksem w pochwe (w tyłek nie chciała ja zresztą też nie). Na początku robiła mi loda a ja stwierdziłem, że chciałbym ją trochę pomacać więc powiedziałem, że chcę 69 i klepałem ją po tyłku, ściskałem piersi tyłek, zrobiłem palcóweczkę. Później wiadomo położyła się na plecach i ja ją grzmociłem, ściskałem biodra, piersi, nogę, kilka zmian pozycji i spust na klatkę piersiową. W przerwie poszła się umyć, później ja i zacząłem ją całować, poprzytulaliśmy się, polizałem jej piersi i powiedziałem, że chcę chwilę odpocząć więc pogadaliśmy o jakichś gówno rzeczach a tak właściwie to wypytywała gdzie pracuje co robie, co wczoraj robiła itd. I po prostu powiedziałem jej w trakcie rozmowy, że drugi raz nie dam rady, wziąłem znowu prysznic, ubrałem się, odprowadziła mnie do drzwi i ładnie pożegnała. Powiem tak seks jest beznadziejny. Za pierwszym razem(u 30+ divy) byłem strasznie nieśmiały i nie wiedziałem za bardzo co i jak dlatego mi się trochę spodobało bo miałem kontakt fizyczny z kobietą ale teraz jak postanowiłem udawać "chada" czyli zrobić wszystko co chce (dosłownie wszystko po prostu się spełnić seksualnie) to się trochę zawiodłem. Dziewczyna naprawdę ładnie pachniała, serwis wysokiej jakości ale to jest po prostu bez sensu. Większą "przyjemność" sprawia mi już podnoszenie ciężarów na siłowni bo przynajmniej jestem zmęczony i wszystko mnie boli a tutaj była czysta przyjemność, intymność i tyle. #rozowepaski nic ze sobą nie reprezentujecie, nawet jak jesteście bardzo ładne to i tak nie macie zbyt wiele do zaoferowania poza możliwością zwalenia konia w pochwie. Nie rozumiem dlaczego faceci mieliby za wami biegać i się o was starać to wy powinniście się starać o nas bo my jako faceci jesteśmy lepsi i mamy więcej do zaoferowania jednak mimo wszystko niechciałbym się związać nawet z najładniejszą dziewicą bo po prostu nie jesteście tego warte. Może nazwiecie mnie gejem ale z byle mirkiem mogę porozmawiać o hitlerze, space x czy jedzeniu a z wami się po prostu nie da bo kłapiecie o głupotach jak to robicie zakupy, gdzie imprezowałyście itd. 0 ciekawych informacji POWTARZAM dosłownie 0!!! Jesteście niesamowicie głupie jeśli sądzicie, że faceci będą się zawsze za wami ubiegali. Żaden fajny i wartościowy facet nie będzie chciał nic z wami robić (no chyba, że się poznaliście w szkole średniej i tak zostało).

PODSUMOWUJĄC
Czy polecam divy/ związki/ koleżanki? Nie, szkoda waszego czasu i pieniędzy. Pewnie powiecie "hurr durr kłamie" (bo sam tak myślałem jak czytałem opinie red pillowców) i słusznie myślicie. Idźcie sobie do divy CONAJMNIEJ 2 razy ale do 2 różnych (IDŹCIE DO NAJŁADNIEJSZEJ W MIEŚCIE nie bójcie się po prostu idźcie i zróbcie wszystko co chcecie dosłownie nie wiem napluj jej na brzuch, ciągnij za włosy, zgniataj piersi). Za pierwszym razem będziecie mega nieśmiali i będziecie się cieszyli jak dziecko tylko dlatego, że macie kontakt fizyczny z różową a za drugim razem jak już zrobicie wszystko co chcieliście to czar pryśnie i już nigdy więcej nie będziecie chcieli mieć kontaktu z jakąkolwiek dziewczyną po pierwsze za to, że was ignorowały kiedy wy byliście młodzi a po drugie za to, że nic nie oferują poza wyglądem (tak nic nie oferują bo to Wy faceci macie na nie zapier**lać).
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent #redpill #divyzwykopem #diving #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #psychologia #podrywajzwykopem #silownia #mgtow

Wołam stulejarzy
@Rewolucjonista_przegrywu @wyjde_z_przegrywu @Ubotek @Ostatni_Stulejmanin @TAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKATAKA @Veritas_liberabit_vos
  • 284
@alh3: HAHAH #!$%@? LAMUSY GLUPIE, JAK W OGOLE MOZECIE WKLADAC SWOJEGO SMIERDZACEGO FIUTA, NARZAD KTORYM ODDAJECIE MOCZ W JAKAS SZPARE MIEDZU NOGAMI KOBIETY HAHAH W DODATKU SMIERDZACA I SLUZACA DO ODDAWANIA MOCZU... #!$%@? JAK MOZNA BYC TAKIM PRZEGRANCEM ZBY COS TAKIEGO ROBIC, MOWIC O TYM, CIESZYC SIE TYM I BYC DUMNYM Z TAK IDIOTYCZNEJ RZECZY HAHAH... SPOJRZ TAK Z BOKUU NA SIEBIE PODCZAS TEJ KOMEDII CYRKOWEJ JAKA JEST STOSUNEK PLCIOWY HAHAH...
@Psycho___________Dad: @consummatumest: tutaj muszę się zgodzić. na życie z seksworkingu mogą sobie pozwolić tylko te top tier kobiety, te najwyższej klasy, najpiękniejsze, najbardziej zadbane, najbardziej wygadane itd. idąc po ulicy przyglądam się dziewczynom i zastanawiam się która z nich mogłaby zarabiać 400-500zł na godzinę za samo leżenie, rozmowę, seks itp. taką za którą byłbym w stanie tyle zapłacić spotykam góra raz na kilkanaście dni

ofc nie mówię tutaj o brudnych