Wpis z mikrobloga

Z racji kolejnej fali wpisów o przegrywie postanowiłem najprościej jak to możliwe pokazać błąd jaki popełnia większość przegrywów. Dajcie kilka plusów bo się napracowałem. Może do jednego chociaż dotrze.

PS. Zanim ktoś mi wyjedzie z tekstem typu 'przegryw jest tylko w głowie', 'sami sobie wymyślacie' itd. Może i tak, w sumie to wynika trochę z tego co napisałem. Ale ja chciałem coś po prostu pokazać(po raz 100), wykorzystując dostępną mi wypokową nomenklaturę.

#wychodzimyzprzegrywu #przegryw #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski #zwiazki #psychologia
Pobierz jakiezycietakiarab - Z racji kolejnej fali wpisów o przegrywie postanowiłem najprości...
źródło: comment_mzbn7DKkiXJw8UXi4cXkjsJHAg7mkivj.jpg
  • 15
@jakiezycietakiarab: Wlasciwie to masz racje, ale jej nie masz. Wydaje mi sie, ze wiekszosci ludzi, ktorzy maja te problemy wystarczyloby wyladowoac w normalnym przedziale i wlasnie to nazywaja wygrywem. U Ciebie wygryw to ktos w rodzaju playboya, dla nich normalne zycie z kims u boku. Takze mowicie otym samym stanie, ale uzywajac roznych slow.