Wpis z mikrobloga

@LojalnaLoja: Po prostu boli, czy ręka leży na blacie czy wisi swobodnie to nic nie zmienia. Jak próbuję rozmasować czy uciskać to nic nie zmienia, ale wyczułem, że nie ma skurczu, żadnych drgań w tamtym miejscu
@KornixPL: ja tak kiedyś miałam , poszłam do neurologa i powiedziała mi że to od kręgosłupa idzie takie czucia i drętwienia,
ja również mam tak że jak coś dźwigam np zgrzewkę wody to mi palce dretwieją
po kilku dniach przejdzie
ale lepiej idź sam do neurologa?
@KornixPL zaznaczony obszar- kłębik unerwiony jest przez nerw łokciowy. Nie jest to zespół cieśni nadgarstka gdyż związany jest z nerwem pośrodkowym przebiegającym przez kanał nadgarstka. Idź do neurologa. Strzelam że pracujesz dużo na komputerze, trzymasz długo rękę na myszce, i łokiec leży długo na biurku uciskając nerw łokciowy
@KornixPL idź do specjalisty i się upewnij, bo tak jak już ktoś napisał to może być również od ucisku przy kręgosłupie ale odpoczynek od komputera by się przydał :D
@sinner123: cieśn nadgarstka to nie ten obszar. Jak napisał @dr_zajac wygląda na problem z nerwem łokciowym. Jeździsz może na rowerze dużo, albo wykonujesz inną pracę gdzie jest duży nacisk w tej okolicy? Problem może te wynikać z wyżej położonych obszarów - przedramię, łokieć, ramię, szyj.