Wpis z mikrobloga

Po wpisie @YodaMonster naszło mnie na napisanie moich wywodów. Zapraszam na dwie śmieszne historie związane z tibia i moim ojcem. Pierwsza z nich dzieje się tuż po tym jak rodzice założyli internet. Klasyka, wpada kumpel i mówi chodź pokażę ci fajna grę. Ściąga, loguje - magia. Miałem wtedy z 9 lat. Nick - łódzka rodzina z członem "aike" tak to te czasy jak się całymi miastami na jednym serwerze grało. Nie ważne. Spędziłem przy grze cały dzień. Idę spać. W środku nocy budzi mnie ojciec i pyta jak się po drabinie wchodzi (nie wiem jakim cudem konto i postać zrobił) pokazuje mu tu ppm musisz trochę niżej niż drabina. Ok załapał. Idę dalej spać, godzinę później koło czwartej znów mnie budzi i pyta jak się liny używa. XD druga historia jest ciut inna. Tata już pro gracz 30 knight z fire swordem. Idzie na wywerne przy gl. Bije, bije pyk net pada. On panika (#!$%@? jak się denerwował na te dedy to nie wiedziałem że takie bluźnierstwa instneija) już pod nosem jedzie wiązankę ale nagle mówi mały ubieraj się. Ja nie wiem co jest grane ale idziemy w stronę pietryny. Nagle wchodzimy w bramę i mówi że chce wykupić godzinę na kompa (tak poszliśmy do kafejki zobaczyć czy umarł XD). Sprawdzam na tibia.com nie ma deda ale mówi że nie ufa i mam ściągać i się logować. Przeżył. Tydzień później mieliśmy hacka. :( Ehhh piękne rzeczy. Pamiętam też jak musiał jechać do babci i uczył moją mamę skilowac na slimach, a że mama zero into komputery to 5 min po wyjściu postać leżała martwa. XD oj jak się wtedy #!$%@?ł i nawyzywał po powrocie. Ciekawostką jest to że tata nadal gra ma 53 lata i 120 eka i 120~ rpka na secura. To już z 12 lat a jego jedynym zajęciem w grze jest zbieranie butelek i innych plate itemow z gsów na yala i sprzedawanie ich do npc. :). Dodam że zbiera wszystko co się da podnieść (dosłownie wszystko) i średnio 3 razy w miesiącu prosi mnie żebym sprzedał mu itemki do dżina i posprzątał mu depo, a o pokazanie nowych expowisk to pyta co drugi dzień. Pozdrawiam wszystkich tibijskich świrów. Strzałeczka.
#tibia #tibiazwykopem
  • 4