Gorące dyskusje ostatnie 12h

Jakoż iż przejebałem 3 lata w kurierce jako ten zasrany kurier, obiecuje, jeżeli dzisiaj kurier #dpd który wczoraj przywalił mocno w chuja nabijając brak odbiorcy znowu zrobi to samo to ja przykurwię w telefon do znajomych z dyspozytorni #dpd i udowodnie typowi że ma zapierdalać z paczką nawet o 23. Zazwyczaj bronie kurierów ale jeżeli wychodzi jawne walenie w chuja to sam ich cisne. Przez pierdolone 3 lata wykonywałem swoje obowiązki jak należy. Uważam że jak jesteś w pracy to należy ją wykonać i choćby chuj na chuju stawał to kurwa masz robote zrobić. Screeny w komentarzach

#coolstory #truestory #dpd #polska #kurier
    pokaż całość

odpowiedzi (73)

Nie ma żadnej moderacji.
    Moderacje wymyśliliście Wy, kutasiarze.

odpowiedzi (12)

Jestem kurierem od dwóch miesięcy i praca jest zajebista xD tyle, co się uśmiałem podczas życia to ja pierdolę, na kurierce w tydzień wyrobiłem tę normę śmiechu. Pracuje w jakiejś tam firmie #dpd i jak mi się nie chce gdzieś rozjeżdżać po całym mieście to wpierdalam wszystkie paczki do biblioteki miejskiej a wszystkim odbiorcom pakuje awizo xDDDDDD. Najlepsze, jakiś frajer miał wczoraj dostać pakę wieczorem, ale myślę sobie, przecież nie będę po nocach zapierdalał - my kurierzy pracujemy od siódmej do max trzynastej, potem jazda po mieście w kółko aż się znudzi. Koleś napisał mi SMS, że był kurierem przez 3 lata i że każdy go zna, podzwoni do znajomych i będę miał przejebane... Jak to pokazałem reszcie dzisiaj w szatni, to wszyscy takim śmiechem zajebali, że mieliśmy godzinę opóźnienia już na starcie XDDDDDD bo typ z dyspozytorni nie chciał nas do wozów wpuścić, bo myślał, że wszyscy spaleni #narkotykizawszespoko

No nic, cwaniak dostanie swoją paczkę najbliżej za tydzień od teraz, jak mi się będzie chciało xD i niech nie liczy na spotkanie twarzą w twarz ze mną, bo pierdolnę awizo XDDDDDD
    #kurier #kurierka #zyciekuriera #pdk #dpd #truestory #coolstory
    pokaż całość

odpowiedzi (50)