Gorące dyskusje ostatnie 12h

O HUI

Nie spodziewałem się, że w poprzednim wpisie będę miał aż 4000 plusów XD

Najbardziej śmieszą osoby które zamiast dodać od razu na czarnooliste to muszą się o tym pochwalić i napisać że dodają, booo jak to ktoś mógł zmarnować im kilka cennych sekund z dalszego scrollowania mirko XD

Dobra. 2/100 Dzisiaj legitnie Perełka Chmielowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+ Zimna dobrze wchodzi
    + Ciepła to nie wiem, bo za szybko ojebałem
    + Jest napisane że od 1846, więc pewnie sporo musiała przeżyć
    + Ogółem to jest dobra, pije drugą jak pisze tego posta
    + Butelka bezzwrotna to nie dopłacasz
    + Ogólnodostępna
    + Tania 2,29 zł

- Butelkę chujowo się nosi, taka nieporęczna, max 3 w jednej ręce... 4 Na własne ryzyko
    - Jest napisane że Chmielowa, ale w składzie nie ma chmielu XDDD
    - Dodatkowo jest ikonka, że to polski chmiel, więc chyba ktoś przycebulował a raczej przechmielował
    - Butelka bezzwrotna, to nie warto śmiecić i zostawiać w plenerze bo nawet żul tego nie zabierze

NO TO ELO DO JUTRA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#100browarowchallenge #pijzwykopem #glupiewykopowezabawy #pokazmorde
    pokaż całość

odpowiedzi (104)

Mireczki, robię kolejne #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Nie jest to może najświeższa pozycja (2014), ale komuś na pewno się przyda :) Wysyłka paczkomatem na mój koszt.
    Książka nówka sztuka, nieruszana :)

Wystarczy zaplusować ten wpis i zaobserwować mój profil. EDIT: w wcale nie, nie trzeba obserwować

Losowanie mirkorandom jutro (22.08.2018) o 21:00.

#rozdajo #android #java #programowanie #programista15k #ksiazki
    pokaż całość

odpowiedzi (9)

Mirki, jako że już przeszedlem wszystko co miałem przejść, a po za tym konsola mi się już znudziła to organizuję #rozdajo!

Przy okazji chciałbym zaprosić wszystkich na tag #meliskakurwa na którym testujemy medyczne i rekreacyjne działanie różnych ogólnodostępnych w sklepach ziół ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyżej opisana konsola to PlayStation 3 i kilka gier, tytuły podam później. Wysyłka na mój koszt

Jedyne co trzeba zrobić to zaplusowac ten wpis, losowanie jutro o 22

pokaż spoiler #gry #konsole #consolepeasants

pokaż spoiler A przedmiotem losowania jest nie sama konsola, a jedyne w swoim rodzaju jej zdjęcie z Google!
    pokaż całość

odpowiedzi (21)