Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  #anonimowemirkowyznania
  ŻONA jednego z MIRKÓW zdradza go z kilkoma osobami jednocześcnie.
  #bolecnaboku #zdrada
  Pomóżcie proszę uwolnić się z tego toksycznego związku.

  Jeden z regularnych użytkowników Wykopu o stażu prawie 4 lata jest zdradzany notorycznie od grudnia 2016 roku (2 lat) przez swoją żonę z różnymi facetami(4).
  Znam nawet jego nick na Wykopie, Facebook(do wszystkiego dostęp ma żona) numer telefonu również mam ale nie wiem czy nie skończy się na tym, że ta żmija go zbajeruje bo potrafi dość mocno omotać człowieka. Chce się z nim spotkać i przekazać informacje osobiście jednak nie wiem jakim jest człowiekiem.

  Nie chcę aby połowa wykopu się stresowałą dlatego nakreślę przybliżone miejsce akcji
  Śląsku, jesteś programistą, śmieszy Cię rola Maćka Musiałą w nowym wiedźminie.
  Jeżeli to czytasz to pod żadnym pozorem nie mów o tym swojej żonie i napisz z anonimowych wiadomość gdzie podajesz pierwszą i ostatnią literę swojego imienia oraz miejsce zamieszkania - uznam, że chcesz poznać więcej szczegółów i mentalnie jesteś gotowy na te smutne informacje. Zadzwonie i umówimy się w na spotkanie. Jeżeli wygadasz żonie (a na 99% dowiem się o tym jeżeli to zrobisz) to nigdy nie poznasz prawdy ode mnie prawdy.

  Uważam, że powinienem się z Tobą spotkać jednak szansa, że to przeczytasz jest chyba mała dlatego proszę mikrów aby doradzili mi jak najmądrzej taką delikatną sprawę załatwić. Znajomi proponowali mi poczekać z tą informacją na nowy rok jednak w mojej ocenie to zły pomysł.

  Jeżeli ta wiadomość do niego nie dotrze to będe musiał zadzwonić ale wtedy sytuacja różnie się może potoczyć.

  Historia jest smutna ale niestety prawdziwa, mam nadzieje, że wykopiecie ten post na głowną.

  #programista15k #programowanie

  Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
  Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  pokaż całość

  odpowiedzi (58)

 • avatar

  Na tym portalu spędziłem 9 lat. Rejestrowałem się tutaj jeszcze jako nastolatek. W tamtym czasie Wykop uchodził za dobre miejsce. Miejsce, gdzie toczyły się ciekawe dyskusje, wykopaliska były na wysokim poziomie, itd. Od jakiegoś czasu jest tutaj mikroblog, z którego korzystam na co dzień - głównie przeglądając gorące. Od kilku dni obserwuje mikrobloga z poziomu niezalogowanego użytkownika i ręce mnie opadajo. Gdybym nie miał na swoim koncie takiej pokaźnej #czarnolisto tagów, to w takim razie to miejsce byłoby nie do przeglądania. Co widzimy jak wejdziemy na mirko rano jako niezalogowany człowiek? Cycunie, patostreamerów, cycunie, cycunie, patostreamerów... i tak to się ciagnie. Nie wiem jak zarząd Wykopu, ale to moim zdaniem odtrąca to potencjalnego nowego użytkownika... a przychód wykopu to chyba reklamy na podstawie wyświetleń, generowanego ruchu, itp.? Jeżeli teraz chciałbym się zarejestrować, jako człowiek który tej strony nie kojarzy, została mu polecona, to stwierdziłbym, że to portal dla koniobijców i patusów, którzy swój wolny czas wypełniają oglądając ludzkie zoo, następnie marszczą freda. Weźcie coś z tym zróbcie. Dodajcie ten content na czarną listę dla niezalogowanego użytkownika, bo serio - to jest odrażające. Nawet tumblr zbanował nude content, a tutaj non stop przewija się obrazek +18, NSFW. Możecie mieć moje zdanie w dupie, ale mówię to ja - mirek, który spędził na tym portalu kawał czasu i widział niejedną dramę odjaniepawlającą się na tej stronie ze śmiesznymi obrazkami.
  Ok. popłakałem to wyku***.
  Elo
  Wołam @a__s @m__b , może trafi do Was ten komunikat.

  #gorzkiezale #zalesie #wykop
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)

 • odpowiedzi (6)