Wpis z mikrobloga

Utknąłem dziś w korku na wylotówce z #warszawa w #wawer. Korek okropny bo to 4 kilometry dwupasmówki bez żadnych świateł - zwykle powinien zająć poniżej 3 minut a dziś przejechałem go z prędkością mniejszą obroty jałowe na jedynce. Jechało się jednak stosunkowo płynnie, oba pasy z tą samą prędkością, zejście w jeden dopiero na koniec przed winowajcą - ciężarówka z urwanym kołem.
Podczas tych długich 20 minut naszła mnie myśl:

Przy takiej kulturze jazdy, kiedy oba pasy jadą idealnie równo nawet jakby ktoś chciał szeryfować to nie ma żadnego powodu - to nie tylko bez sensu ale niemożliwe

15 minut później jednak, z pewnego głupiego powodu musiałem wrócić ten sam odcinek w przeciwnym kierunku - i co zobaczyłem? Dwóch tirowców jadących równo w parze trzymających przed sobą odstęp 200m pustej drogi (°°

Korek w tym czasie zdażył się wydłużyć i blokować poprzednie skrzyżowania a na nich ludzi skręcających w inne dzielnice lub chcących ominąć drogę bokami -,-

Ja #!$%@?ę, nie znajduję słów na takie #!$%@? umysłowe. Może taki idiota w ten sposób chce się poczuć ważny? #bekaztransa #polskiedrogi #rakcontent
  • 9