Wpis z mikrobloga

Witam Mirki i Mirabelki. Mam konto na wykopie od ponad 3 lat, wcześniej ok. 3 lata śmigałem bez konta. Nie tylko ja zauważyłem, że od ok. 2 lat poziom Wypoku, co tu dużo mówić obniżył się. Czytając dyskusje pod znaleziskiem: https://www.wykop.pl/link/4154507/youtuber-nawoluje-swoich-nieletnich-widzow-do-linczu-na-nastolatku/
Naszła mnie taka refleksja a zarazem pomysł, żeby w jakiś sposób wprowadzić oznaczanie wieku użytkownika. Może być w formie cyfry obok nicku. Zapytacie po co? Po to żeby podnieść poziom dyskusji na naszym ulubionym portalu
( ͡° ͜ʖ ͡°). Widząc z kim mamy do czynienia łatwiej byłoby prowadzić rozmowę lub po prostu olać jakiegoś nastoletniego trolla, który wprowadza zamęt. Czy takie coś jest w ogóle możliwe do zrealizowania? Co na to @m__b #wykop #moderacja? #kiciochpyta #gorzkiezale #mikrozapraszam do dyskusji. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
@strumienzgor: nie wiem bo się nie znam,dlatego pytam. Zdaje sobie sprawę że to jest raczej nie możliwe ( ͡° ʖ̯ ͡°) Taki pomysł mi przyszedł do głowy podczas czytania komentarzy i chciałbym się dowiedzieć co o tym sądzą inni użytkownicy.