Gorące dyskusje ostatnie 12h

co ta tv sniadaniowa (✌ ゚ ∀ ゚)☞
    #tvn #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #prawo

odpowiedzi (122)

#rozdajo #dieta #silownia
    Jako, że jeszcze nie mogę dźwigać i się dość nudzę to jutro popołudniu wylosuję osobę (jak będzie miljony plusów to szczęśliwców będzie więcej), której ułożę za darmo indywidualną dietę oraz dobiorę odpowiedni plan treningowy na siłowni. Zastrzegam sobie, że odmówię ułożenia diety, jeżeli występują jakieś poważniejsze problemy ze zdrowiem.
    Będziemy się kontaktować przez wykop/tel/fb co tam wam będzie najbardziej odpowiadać
    pokaż całość

odpowiedzi (72)

13 lat temu, 21 lutego 2005 roku w swoim warszawskim mieszkaniu, zginał tragicznie Zdzisław Beksiński - pochodzący z Sanoka wybitny fotograf, rysownik, rzeźbiarz, malarz i grafik. Dla wielu z nas jeden z największych polskich artystów wszech czasów, człowiek obdarzony niezwykłą inteligencją, ale i wyjątkowym poczuciem humoru, które kontrastowało z jego tajemniczą, mroczną sztuką.

Czego bym tu dziś nie napisał to i tak będzie to zbyt mało... Dlatego proszę, wspomnijmy dziś Pana Zdzisława, pamiętajmy o tym co nam zostawił, odwiedzajmy galerie jego prac - to najlepsze co możemy zrobić by kultywować pamięć o tym niezwykłym polskim artyście. Dziękuję. via Zdzisław Beksiński - Bez tytułu / Untitled.fb

______
    "Rano lekkie zachmurzenie. Temperatura poniżej -1. Czuję się tak, że najchętniej wlazłbym powtórnie do łóżka. W nocy męczyła mnie zgaga, ładowałem się Manti i sodą, potem nad ranem rozbolała dość silnie głowa. Wczoraj wieczorem przyszła Danusia i jak zwykle przyniosła jakieś chrupiące ciasteczka i sernik, i winogrona, i mandarynki i tylko mandarynkom nie dałem rady, resztę po jej wyjściu wbiłem w siebie, gapiąc się na jakiś thriller, no a konsekwencje pojawiły się w nocy. Może jednak mimo wszystko uda mi się dziś skończyć obraz." - ostatni wpis z dziennika Mistrza.

#beksinski #malarstwo #oswiadczenie
    pokaż całość

odpowiedzi (49)