Wpis z mikrobloga

@laki1: to co żeś Pan kupił? Wczoraj sobie patrzyłem to właśnie Corsa B 1.0 97r by mnie wyniosła jakieś 1.6k a Opel Vectra 1.6 98r bodajże 2k. Kurrrrłaaa, kiedyś to były ubezpieczenia, teraz to nie ma ubezpieczeń ()
@Chudzinx
@catch "70% od naszej dotychczasowej składki"

W sumie nigdy nie zastanawiałem się pod jakim względem to działa, rok temu w pzu z moimi zniżkami miałem płacić 1700zł, jak dołączyłem do automobil klubu to płaciłem już 500zł (+ składka w klubie) w tym roku natomiast płaciłem 408zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam @mfind, oni wiedzą najlepiej ( )
@Laaq: No ciekawe. Bo zdałam prawko w sierpniu i przed kupnem auta powstrzymuje mnie tylko wysokość składek. Kwoty są zwyczajnie przesadzone. Dobrze, że #niebieskipasek ma auto, to mogę czasem pojeździć, ale bez tego to moje prawko byłoby zupełnie bezsensowne. (,)
@catch no to możesz go wrzucić jako współwłaściciela będzie jeszcze taniej. Tylko trzeba uważać bo w razie stłuczki z twojej winy on też dostaje podwyżkę.
@Laaq: Auto akurat jest fajne i więcej warte, ale nadal się opłaca mieć je na kogoś, kto ma większe zniżki. Gdybym miała kupić coś tylko dla siebie, to pewnie byłoby to jakieś punto na początek xD I wtedy faktycznie składka roczna mogłaby przekroczyć wartość pojazdu. Bez #!$%@? sensu. (,)