Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cóż za poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam trzy dobre wiadomości: #cebuladeals #rozdajo no i #gusto - myślę, że wiadomość zawierająca te trzy tagi jednocześnie to dobry materiał do gorących xD

1) jak na obrazku poniżej - zestaw żelków z wysyłką warty 55 zł można dzisiaj 19 luty do północy kupić za 25 zł (w tym wysyłka do Paczkomatu). Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego, który jest tutaj: https://www.pepper.pl/kupony/30z-rabatu-przy-zakupach-za-minimum-50z-ebay-pl-72526
    Link do aukcji na ebay: https://www.ebay.pl/itm/263506472061
    Kilku Mirków już nabyło, także w razie pytań piszcie w komentarzach, może znajdzie się ktoś can into ebay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2) wszystkie zamówienia od dzisiaj dodatkowo wezmą udział w losowaniu specjalnej nagrody, o której napiszę coś więcej jutro albo w środę

3) wśród wszystkich plusujących ten wpis jeden Mirek albo Węgierka otrzyma 1 kg kwaśnych żelków konfidentów + 1 kg innych wybranych słodyczy gratis do Paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ufffff koniec dobrych wiadomości :D

#zelki #kwasnezelki #promocje #ebay #jedzenie #slodycze
    pokaż całość

odpowiedzi (129)

Nie ma to jak trafić przypadkiem na swoje zdjęcie z czasów podbazy, 2003 rok xD
    Trochę #pokazmorde ale nie powiem który to ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Aż mi się włączyły wspomnienia... Mieliśmy siedzieć i udawać, że coś robimy, a fotograf strzelał nam fotki xD

odpowiedzi (55)

Już nie będzie Włodzimierza Szaranowicza na następnych Igrzyskach Olimpijskich. 19 Igrzysk w roli komentatora....9 letnich i 10 zimowych. Kilkadziesiąt lat kariery. Fenomen komentatorski. Powtarzalność sukcesów przez lata i dekady, pierwsze Igrzyska skomentował w Moskwie w 80' jako 31 latek i było to już 38 lat temu. Coś niewarygodnego! Co tydzień siadaliśmy jak do telenoweli, żeby właśnie słuchać jego relacji. Fenomen socjologiczny ! Ileż razy można było mu przypisać podczas tej kariery: że można w życiu wygrać bez układów, że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei. Fenomen społeczny! Przecież my, dzięki tym transmisjom, żyliśmy życiem zastępczym. Był powodem ogromnej zbiorowej radości. Dał nam wiele...bardzo wiele... ( tutaj załamanie głosu). Mam nadzieję, że z tych młodych chłopaków, którzy mają aspiracje, którzy słuchali Włodka na całym świecie, którzy mówili, że Włodek ich natchną...że uwierzą, że nie zmarnujemy tego fenomenu, jaki się stworzył przy oglądaniu skoków. Tego fenomenu popularności - 14,5 miliona, rekordowa telewizyjna widownia, kiedy komentował srebrny medal Olimpijski Adama Małysza w Salt Lake City. 6 przeszło milionów w Pjongczangu. To ostatnie jego skomentowanie zwycięstwo Polaka i ta wielka radość nas, ludzi, którzy go słuchaliśmy. Państwo przed ekranami krzycząc, skacząc...Ja także krzycząc, skacząc...Po prostu...Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że w dziennikarstwie będzie jakaś próba kontynuacji. Włodkomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby coś po Włodku trwałego, bardzo trwałego zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Włodek. Dziękuje Państwu. Do usłyszenia.
    #skoki #skokinarciarskie #pjongczang2018 #olimpijskiwpierdol #olimpiada #telewizja #tvp #sport #szaranowicz
    pokaż całość

odpowiedzi (27)