Wpis z mikrobloga

@kawaczekoladowa: ja tam się czaje na promocje z PSN na razie, są gry które wiem że chce mieć i się z nimi nie rozstawać, ale fakt męcze coś to raczej nie kupuje dodatkowych gier a później trochę załuje że nie wywaliłem bagatela 30-50 PLN na jakiś tytuł, bo promo. Natomiast wiem na pewno, żeby sobie przejrzeć w necie gameplay - bo na jednej grze się połowicznie zawiodłem (ale tu raczej chodzi
@kawaczekoladowa: Tak, do tego ja mam jeszcze tak, że lubie kupować w gry w paczkach (np. kolekcja uncharted, Fractured but whole jak dawali do tego kijek prawdy, kolekcja trzech części bioshocka itd). Myślę sobie "o zajebiście, od razu 3 gierki za 80zł to będę miał na długo" xD Potem wychodzi, że po przejściu jednej części potrzebuję troche przerwy od tej gry/świata i kupuję jednak od razu coś nowego i po jakimś
@kawaczekoladowa: nie orientuje się jeszcze we wszystkich tytułach, ale wysoko kurcze poprzeczkę z gemplayem sobie postawiłem bo pierwszą gre jaką dokupiłem do PS to HZD i kurka... no idealnie się grało na padzie. W innych grach teraz zauważam manamenty w sterowaniu takim user friendly jesli wiesz co mam na mysli.

PS. Jak się na coś napalę to uh kupię. Czekam co wprowadzi Biomutant, bo kurde interesuje mnie ten tytuł :)
tak dla beki ostatnio zakupiłem Surgeon Simulator za 12,pisiąt cebulionów , głupie to ciężko się gra, częściowo wykorzystuje czujnik ruchu w padzie, jest beka... czeka aż znajomi wpadną podrinkować i jak już będzie w czubie to odpalę operację na 2 pady będzie ubaw XD