Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Świąteczne Mega #rozdajo dla graczy!

  Ze względu na to, że jednak nie nadaje się już do gier chciałbym pozbyć się tych trzech rzeczy.

  1. Konsola PlayStation 3 Slim 500GB wraz z padami Dualshock oraz padami Move. Wszystkie gry które są na zdjęciu plus FarCry 4 i Watch Dogs oraz Tomb Rider.

  2. Konto Battlenet z grą Hearthstone oraz Destiny 2. Konto w Hearthstone to full opcja, grane od samego początku, kart ponad 1500 no nie będę się tu rozpisywał, osoba która to wylosuje będzie miała czym grać (nie raz czytaliście moje żale pod tagiem #pdk)

  3. Konto w League of Legens, konto założone jeszcze w czasach bety, dostęp do wszystkiego co wyszło do listopada tego roku. Nie grane żadne rankedy w aktualnym sezonie, konto ostatnio było używane tylko do gier typu Aram. Skórek ponad 50 wszelkiej maści.

  W przypadku wylosowania konsoli odbiorca opłaca przesyłkę, możliwy odbiór osobisty (który bym wolał) w Warszawie.

  W przypadku losowania kont, konta przekazuje wraz z mailami które będą złożone specjalnie na tę okazje.

  Losowanie odbędzie się 24 grudnia o godzinie 20 kiedy będę pijany i nie będzie mi szkoda tego oddać.

  pokaż spoiler Mam wtedy też urodziny więc życzenia mile widziane ( ͡º ͜ʖ͡º)


  Jedna osoba może wygrać jedną rzecz, losuje wedle kolejności podanej w tym poście czyli najpierw konsola, później konta.

  Jeśli do godziny 24:00 dnia 24 grudnia wylosowani się nie zgłoszą losowanie uznaje za nie ważne i przeprowadzam je raz jeszcze. W losowaniu nie biorą udział konta założone po opublikowaniu tego postu.

  pokaż spoiler Dla niedowiarków jutro mogę wrzucić screeny kont oraz inne zdjęcia konsoli, dziś już mi się nie chce sorry (✌ ゚ ∀ ゚)☞


  #gry #hearthstone #blizzard #konsole #pc #komputery #rozdajo #warszawa #swieta #leagueoflegends #playstation #sony
  pokaż całość

  odpowiedzi (50)

 • avatar

  Parę lat temu moja babcia ze względu na demencję zapominała o jedzeniu, więc trzeba było jej śniadania i kolacje zrobić i przynieść, zazwyczaj ja się tym zajmowałem. Jednego wieczoru naszykowałem na kolacje ciepłe mleko i kanapki, ale po drodze sobie przypomniałem, że ostatnio kupiliśmy pomarańcze, więc wróciłem do kuchni i obrałem jej jedną. Babcia się z tej pomarańczy bardzo ucieszyła i pochwaliła, jaka dobra. A później wieczorem miała wylew, w sumie to spodziewaliśmy się, że do czegoś takiego prędzej czy później dojdzie, miała prawie 90 lat. Zabrało ją pogotowie i wcześnie nad ranem zmarła. Teraz zawsze jak jem pomarańcze to mi się ta sytuacja przypomina i się cieszę, że babcia jeszcze na tą ostatnią kolacje mogła sobie zjeść dobrą pomarańczę.

  #czujedobrzeczlowiek #feels #pomarancza
  pokaż całość

  odpowiedzi (14)

 • odpowiedzi (11)