Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, że spotkałem się kiedyś z typiarą mającą świetne zdjęcia na badoo, a przyszła tak gruba krowa, że aż oczom nie mogłem uwierzyć i myślałem, że to jakiś zły sen. Pamiętam, że chciałem uciec, ale w ostateczności jakoś to przetrzymałem, na koniec spotkania chciała mnie pocałować, ale odwróciłem łeb i poszedłem w swoją stronę XD.
To byli czasy.
#heheszki #badoo #zalesie #wspomnienia
  • 20
@slepauliczka A daj spokój - to tylko żarty.Kiedyś się umówiłem z dziewczyną z sympatii gdzie na zdjęciu ładnie wyglądała - teraz już wiem że to taki trick by nie pokazywać całego ciała - i przyszła taka co ważyła 90 kg.Ja w tym czasie na 176 cm wzrostu ważyłem 65 kg.Pomimo że fajnie się gadał to przecież to by komicznie wyglądało
@patrzpan: "i przyszła taka co ważyła 90 kg.Ja w tym czasie na 176 cm wzrostu ważyłem 65 kg.Pomimo że fajnie się gadał to przecież to by komicznie wyglądało"
A jak laska nie chce komicznie wyglądającego faceta 168 cm, to hurr durr ( ͡° ͜ʖ ͡°) A na poważnie, to też nie rozumiem co mają we łbie ludzie ukrywający prawdziwy wygląd, przecież na 99% dostaną kosza, jak nie