Gorące dyskusje ostatnie 12h

Cóż za poniedziałek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam trzy dobre wiadomości: #cebuladeals #rozdajo no i #gusto - myślę, że wiadomość zawierająca te trzy tagi jednocześnie to dobry materiał do gorących xD

1) jak na obrazku poniżej - zestaw żelków z wysyłką warty 55 zł można dzisiaj 19 luty do północy kupić za 25 zł (w tym wysyłka do Paczkomatu). Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego, który jest tutaj: https://www.pepper.pl/kupony/30z-rabatu-przy-zakupach-za-minimum-50z-ebay-pl-72526
    Link do aukcji na ebay: https://www.ebay.pl/itm/263506472061
    Kilku Mirków już nabyło, także w razie pytań piszcie w komentarzach, może znajdzie się ktoś can into ebay ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2) wszystkie zamówienia od dzisiaj dodatkowo wezmą udział w losowaniu specjalnej nagrody, o której napiszę coś więcej jutro albo w środę

3) wśród wszystkich plusujących ten wpis jeden Mirek albo Węgierka otrzyma 1 kg kwaśnych żelków konfidentów + 1 kg innych wybranych słodyczy gratis do Paczkomatu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ufffff koniec dobrych wiadomości :D

#zelki #kwasnezelki #promocje #ebay #jedzenie #slodycze
    pokaż całość

odpowiedzi (56)

Ludzie, którzy jeżdżą poboczem jak na tym obrazku powinni mieć zabierane prawa jazdy. Brak wyobraźni lvl 1000

odpowiedzi (68)

Za niecałe dwa tygodnie nowy sezon #nextbike, czy #veturilo, jeśli ktoś jeździ w Warszawie. Ja głównie wypożyczam we #wroclaw. W zeszłym sezonie było tu dostępnych 909 różnych numerów rowerów (od 57000 do 57908). Staram się zebrać wszystkie. Większość już mam (dokładnie 716), ale na najbliższy rok jeszcze sporo zostało. Z niektórymi jest trudno, bo nie wszystkie numery są aktywne (oficjalnie w jednym czasie jest dostępnych 760 rowerów). #rower

Obecnie wypożyczone numery zaznaczam na kartce i trzymam w telefonie w formie zdjęcia. Jedno skreślenie, to numer wypożyczony jeden raz. Dwa skreślenia na krzyż, to dwa wypożyczenia. Każdy kolejny podwójny nawias, to dodatkowe wypożyczenie numeru. Wie ktoś, czy mógłbym to organizować jakąś aplikacją na #android? #aplikacje

pokaż spoiler PS: Zapomniałem dodać, że diagnozuję u siebie autyzm w związku z tym achievementem.
    pokaż całość

odpowiedzi (46)