Gorące dyskusje ostatnie 12h

Nie możesz nakręcić filmu o spider-manie, bo nigdy nie byłeś pająkiem
    #bekazkatoli #smarzowski #kler

odpowiedzi (24)

DZIEŃ 15/100

W szpitalu na oddziale położniczym czeka trzech facetów: ślązak, warszawiak i murzyn.
    Podchodzi do nich lekarz i mówi:
    -Państwa żony urodziły po zdrowym silnym synu jednak mamy pewien problem. Dzieci się
    nam pomieszały i nie wiemy które jest czyje, ale mam pomysł jak to rozwiązać. Bo kto lepiej
    nie pozna własnego syna jak nie ojciec? Dlatego proszę panów po kolei do sali!
    Pierwszy wchodzi ślązak, widzi dwa różowe bobasy i jednego czarnego.
    Bez chwili namysłu wskazuje na czarnego i mówi, że to jego syn.
    Lekarz lekko skołowany i pyta się go czy aby na pewno. A facet na to:

pokaż spoiler -Na pewno, na pewno, warszawiaka nie będę ryzykował!

#suchar #100dnisucharow
    pokaż całość

odpowiedzi (58)

Witam witam, ktoś chętny na zarzutkę ? ( ͡° ͜ʖ ͡°).

Dziękuję za komentarze i pomysły z poprzedniego posta, nie spodziewałem się aż takiego zainteresowania śmieszkami tego typu ( ͡° ͜ʖ ͡°). Inspiracji dostałem (i cały czas dostaję) na prawdę mnóstwo, ale żeby to wszystko zrealizować to trzeba te zarzutki porządnie dopracować, więc nie oczekujcie contentu co drugi dzień. Jak większość z was nie jestem w internecie od wczoraj, więc wiem że co za dużo to niezdrowo (zwłaszcza jeżeli chodzi o memecontent), i taki format zarzutek szybko wam się znudzi jak będzie niedopracowany.

Ale do rzeczy ! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na weekend mam dla was coś lajtowego, albowiem szykuję coś grubszego w przyszłym tygodniu. Żadne tam obrzucanie się mięsem. Tego typu przepisy nie są nowością w internecie, nie mniej aby nie było to zwykłe kopiuj-wklej przedstawiam wam mój autorski przepis na słodko-słone krówki (O S T R O Ż N I E !). Smacznego ! (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞

W poprzednich odcinkach:
    świeżaki za darmo! w zamian za zdjęcie z rondlem na głowie
    oskórowany pies Brunon
    chiński zwyczaj wmurowania młodego kota w ścianę domu

Tag: #zarzutkadoskonalejjakosci - do obserwowania / czarnolistowania.
    Gdyby komuś zależało na paście w wersji edytowalnej to zapraszam na priv.

#heheszki #kuchnia #jedzenie #pasta
    pokaż całość

. . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

odpowiedzi (241)