Wpis z mikrobloga

#retrogaming #staregry #fallout
Tej gry nie trzeba przypominać. Każdy zna. Chce tylko powiedzieć, że przeszedłem ją właśnie znowu po 20 latach. Za pierwszym razem ze słownikiem w ręce. Wiele rzeczy przeoczyłem. Np. :
- Zarządca krypty wysyłał już wielu ludzi na poszukiwanie wody przed nami
- Między innymi ED'a leżącego przed wrotami krypty i ghula Talius który został zanurzony w Virusie tak jak my w przypadku porażki.
- jest jeszcze ciekawostka którą wyczytałem :

Przysłał: Dac

Kiedy wejdziemy do jednego z obozów Raidersów w stroju Vault Dwellera, jego mieszkańcy, zaczną krzyczeć coś o Rece >Śmierci, który wrócił, by ukarać syna. Wygląda na to, że dawniej szefem tej bandy był jeden z poprzedników Vault Dwellera, >który wolał zająć się rozbojem, zamiast szukać Water Chipa…


Ogólnie gra nic nie zestarzała się przez te 20 lat. GOG dodaje od razu patch z wysoką rozdzielczością. Sterowanie jak i mechanika nawet dziś są bardzo intuicyjne. Historia i zakończenie dalej robią wrażenie. Niezapomniany klimat i muzyka.
Pobierz buddookan - #retrogaming #staregry #fallout
Tej gry nie trzeba przypominać. Każdy zn...
źródło: comment_kwtAkKWamfPTnzEinZQk5qcYhpypGVkY.jpg
  • 13
restoration project

@bitchnuts: To mod do Fallout 2 z tego co wiem. Niedługo odwieczerze sobie dwójkę to zobaczę.

Co do modów Fallout 1 to widziałem jeden ciekawy umożliwiający dawanie pancerzy naszym NPC ( brak tej opcji to największa bolączka Fallout 1). Niestety ponoć często gra się rozkracza przy tym modzie.
@Kryspin013: Super mod. Poprawia wiele rzeczy. Szybkość biegu, zamykania okienek. Można zaznaczyć daleko miejsce docelowe. Podświetla itemy o których nigdy nie wiedziałem. Dodaje - zabierz wszystko.

Gram teraz Inteligencją 2 więc pewnie sporo przegapię na razie bo opcje dialogowe mam "ughh" lub "yhym".