•  

Przygotowania do X sezonu ACL trwają w najlepsze ;) Zapraszam do przejazdu Mclaren'em 650S GT3, po torze Nordschleife Endurance CUP. Czas okrążenia: 8:05:245 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

#assettocorsa #simracing #acleague

źródło: youtu.be

•  

@SPEEDMAN: nie wiem jak to jest mozliwe, bo ja lambo nie robi mniej niż 8:40 :/

•  

@smatthy: trenuj, trenuj, trenuj. No i możesz od jakiegoś prosa wyciągnąć seta. Omijaj krawężniki na nordzie, większość z nich podbija. Obejrzyj jakieś onboardy innych graczy.

•  

@cienki137: no wiesz...coś tam pojechać umiem, jak na "normalnym" torze odstaję 2-3s to jest jeszcze ok, ale nie prawie 40 sekund na nordzie. Czasami zastanawiam sie czy nie ma jakiegos skrotu, bo taka roznica to przeciez przepasc ( ͡° ʖ̯ ͡°) nawet na sciagnietych setupach mam taki czas

•  

@smatthy: pojedz z kims kto umie, szybko zobaczysz gdzie ci bedzie odskakiwal, o ile nie stracisz go z pola widzenia po minucie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@sierzchula: jest to jakiś pomysł (ʘ‿ʘ)

•  

@smatthy: obejrzyj tez sobie na YT jak ludzie kreca czasy, ja mam faze na jedna trase i co sie na yt napaczylem to do dzisiaj oczy przecieram jak oni to przejechali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@smatthy: nie ma co porównywać norda do innych torów. Na innych co około 2 minuty zaczynasz nowe kółko, nowe rozdanie i każdy zakręt możesz wymasterować. Ja na nordzie w różnych grach pokonałem od cholery okrążeń, więc jako tako jestem w stanie pojechać już od początku. Za to jak się nie zna toru i nie jest się doświadczonym simracerem... No to kicha.

•  

@SPEEDMAN Świetny przejazd
      Ale mam pytanie co do ABS i TC, to już drugi onboard na którym widzę że jeździcie z włączonymi, ja jeżdżę z ABS 1 a TC Off
      U kolegi SPEEDMAN oba są na 3 a wcześniej widziałem przejazd R8 @TheSznikers i tam było ABS 7, TC 3
      Zawsze tak jeździcie? Bardzo to ułatwia jazdę po "Zielonym Piekle" i czy na innych torach też jeździcie z podobnymi ustawieniami.

W Assetto gram od ok 2 tyg i wiele jeszcze muszę się nauczyć.

•  

@czarek90 Tak ja w GT3 zawsze jadę z jakimiś ustawieniami TC i ABS
      Pierwsze co musisz wiedzieć, to to że kierowcy w realu też używają tych ustawień. Nie jeżdżą z kompletnie wyłączonymi.
      Druga sprawa to że ustawienie ABS na 1 daje największe wspomaganie.
      W AC i w realu jest tak że 1 największe wspomaganie a 8 najmniejsze. Tak samo TC 1 to największe wspomaganie a 12 najmniejsze. Trochę to nielogiczne ale tak jest i trzeba o tym pamiętać.

•  

@TheSznikers to mnie zaskoczyłeś, byłem święcie przekonany że im bliżej 0/Off tym wspomaganie jest mniejsze, dzięki! :)

•  

@czarek90 Ogólnie ABS i TC zazwyczaj dostosowuję sobie pod tor, w zależności czy jest strasznie wyboisty, jakie zakręty itd. oraz do tego jak setup jest zrobiony - zazwyczaj jednak jest to TC - 6 i ABS - 3, oczywiście tak w Mclarenie, w innych samochodach może działać to inaczej. Tutaj na nagraniu widać wartości, które są domyślne na powtórce, więc to nie są te, na których jechałem podczas tego okrążenia. Normalnie w setupie na ten tor mam tak jak wyżej podałem - TC na 6 (czyli połowa mocy), oraz ABS na 3.

I tak jak Sznikers napisał, w AC im bliżej 1 tym mocniejsza siła działania wspomagania ;) Czyli 1 max, 0 oczywiście to off.

•  

@cienki137: @sierzchula: hej, okazało się, że kolka krecilem na innym (wydluzonym torze) z ta częscia z GP gdzie jest nawrót :D

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Relacja na gorąco, powiem wam że dzieje się, nawiązują się pierwsze znajomości, tu i ówdzie widać już nić sympatii (。◕‿‿◕。)
    #wykopparty #wy

odpowiedzi (19)

Sony - robisz to dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #humorobrazkowy

odpowiedzi (4)

No i mam w swoich rękach próbkę Yves Saint Laurent Kouros, którą wygrałem tutaj (dzięki @sowiq !).
    Co mogę o nich powiedzieć? Nie jestem znawcą perfum, w tej chwili na co dzień pryskam się CK IN2U, ale ten zapach kojarzy mi się z takim starszym mężczyzną, który pożąda szacunku na dzielni xD Jako, że wyglądam na 15 lat kompletnie do mnie nie pasuje xD
    Ponadto skorzystam z pomysłu @benetti i ogłaszam ponowne #rozdajo ( ͡º ͜ʖ͡º)
    Macie czas do jutra do 20 na plusowanie, tradycyjnie zielonki nie biorą rozdajo.
    Chciałbym aby zwycięzca poszedł moją drogą i puścił dalej w obieg owe perfumy, aby kolejne osoby mogły się o nim (mniej lub bardziej) wypowiedzieć.
    Powodzenia!
    #perfumy
    pokaż całość

odpowiedzi (15)