Wpis z mikrobloga

@Gooma: a od dołu masz z tego co pamiętam 25m 3 albo 4 tory
a te są przeznaczone dla dzieci do nauki pływania, może nie czuje się na siłach by próbować na głębszej wodzie, albo zawsze można było zwrócić uwagę i powiedzieć, może jest przyjezdnym i nie wiedział
@Gooma: kiedyś miałem karnet do parku wodnego i chodziłem praktycznie codziennie, często na kilka godzin, zauważyłem że osoby które chciały pływać przychodziły tam od otwarcia do ~10:30, bo około tej godziny wkraczała dzieciarnia zazwyczaj
@Andczej: no cóż... faktycznie ciężko przewidzieć, że o godzinie 17 w sobotę w Parku Wodnym będzie sporo dzieci :) I ludzi w ogóle! Mimo takich "atrakcji" to IMHO całkiem fajne miejsce. Pamiętam jak je otwierali (byłem wtedy w Gimbie) i sporo się przez ten czas zmieniło. Jestem ciekawy, czy kiedyś powstanie druga wieża ze zjeżdżalniami zewnętrznymi (od strony multikina), wejście na wieże i baseny końcowe są od początku.
@Gooma: podejrzewam że to miejsce właśnie przechodzi swój drugi wspaniały okres (masa nowych bloków w okolicy, serenada, ludzie mają więcej kasy), jest na to szansa myślę, ale to tylko moje januszowe przemyślenia