Wpis z mikrobloga

@Dzolejro kiedyś byłem kurierem, pracowałem z pół roku. Warto pamiętać, że to też są ludzie A nie roboty i zaczynają pracę O 5, więc jak chcesz paczkę na 22 to szanse jej otrzymania są zerowe. Można pisać sobie tysiąc skarg, ale do kuriera nikt się nie czepia, bo nikt nie chce pracowac z tym przesranym zawodzie i boją się zwolnień. Jedyną sytuacja, kiedy kurier naprawdę na presrane to jak zwraca na sortownie
@vrdst to zależy czy taka usługę zaplaciles z tego co wiem chyba tylko DHL ma kuriera popoludniwoego. Bo widziałem różne opisy paczek proszę po południu a zwykła paczka standard. Awizoooo i do widzenia
@vegetassj1: Ja kilka lat temu dopłaciłem do przesyłki za to, żeby kurier był po 18 (była taka opcja, nie pamiętam dokładnie firmy). Kurier zadzwonił o 10 czy może być za godzinę, był bardzo rozgoryczony gdy okazało się, że nie bo nikogo nie ma w domu xD od wtedy tylko paczkomat.
to zależy czy taka usługę zaplaciles z tego co wiem chyba tylko DHL ma kuriera popoludniwoego. Bo widziałem różne opisy paczek proszę po południu a zwykła paczka standard.


@wdvefbrgn: no właśnie, DHL ma opcję doręczenia w godzinach 18-22, tylko to jest dodatkowo płatne. Jeżeli spodziewa się paczki i nie opłacił ekstra usługi, a oczekuje doręczenia paczki w godzinach popołudniowych, to nawet mi go nie żal.
@koszyn jak dzwoni to jest jeszcze spoko, ja mam u siebie fajnego kuriera z Pocztex
Jeden dzień paczka była w doręczeniu, popołudniu status, że "próba doręczenia"
Kolejny dzień paczka w doręczeniu od 8 rano, ja siedze i czekam na niego, 16 status awizo, nie było go, pusta skrzynka
Poszłam na pocztę czekać na niego aż zejdzie z rewiru, chciałam z nim porozmawiać, bo może nie umiał trafić. Panie pracujące na poczcie go