Wpis z mikrobloga

Mireczki i Mirabelki, byłem wczoraj w Miodowym Piecyku, którym zachwycałem się od momentu jego powstania i otwarcia, chodziłem regularnie, pizza włoska była na topowym poziomie. Ostatnio nie dość, że wycofali z karty wiele znakomitych pozycji, obsługa na niższym poziomie (mniej wiedziała o menu pizzowym niż ja sam), a w dodatku ciasto na pizzę całkiem inne - bardziej bułkowe, mniej włoskie, a szkoda. Raczej długo tam nie wrócę, odwiedzę inne ciekawe knajpki serwujące włoską kuchnię w mieście Kraka.

#niepopularnaopinia #wloskakuchnia #jedzenie #pizza #krakow #miodowypiecyk
  • 7
@HyperX a w tutti Santi był? Ja bardzo lubię też pizze z Loftu, miejsce wygląda naprawdę koszmarnie, jak mokry sen brudnego kuca, ale pizza super. Tylko jak lubisz neapolitanska to może Ci nie podejść, ciasto jest mniej napowietrzone takie płaskie. Ale bardzo dobre
@HyperX: Bardzo nam przykro z powodu Twojej opinii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co do ciasta - recepture i składniki stosujemy niezmiennie takie same. Pomimo tego zdarzają się odstępstwa spowodowane np. temperaturą podczas wyrastania ciasta. Przepraszamy i mamy nadzieje że to była jednorazowa różnica.

Co do potraw które wycofaliśmy z menu - możesz powiedzieć których najbardziej Ci brakuje?
Od marca wprowadzamy nową kartę, więc może uda nam się