Wpis z mikrobloga

@roobeN: @crine: i ogolnie ten caly kod byl przygotowany przez nauczyciela tylko wartosci musialem popodmieniać ale z tego co widze cala ramke na zdjecia trzeba stworzyc samemu i tu konczy sie moja wiedza XD musze wrzucic 5 zdjęć i 1 pole (w dolnym rzędzie po srodku) ma być wolne i mamy tam wpisać maila, komplikando #!$%@? XD
caly kod byl przygotowany przez nauczyciela


@kasztanozord: jak zwykle nauczyciele informatyki prowadzą zajęcia z historii tworzenia stron internetowych a nie tworzenia stron internetowych xD Jakby on się uczył robić strony np. 10 lat temu, to by nie było ani jednego iframe. Ale widać że uczył się informatyki ze 20 lat temu. Albo uczyła. Np ja w podstawówce miałem od informatyki byłą nauczycielkę polskiego z OHP xD

PS. iframe się do tej
@Harry19911: a jak zrobić zeby mi sie te obrazki wyswietlaly na dole ekranu caly czas, niezaleznie od tego ktora podstrone mam otwarta?:Dw sumie z tym img bedzie latwiej chyba nawet tylko dobrze pikselami trzeba bedzie przycelować
@Plecakofil: a przewidziało mi się, myślałem że tam jest raz frame raz iframe i komentowałem iframe. I dla mnie użycie iframe by wczytać zewnętrzny widget to jest specyficzny przypadek, którego się nie używa na lekcji informatyki. A jak do tego użyć iframe-resizer to magia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@kasztanozord:

zeby mi sie te obrazki wyswietlaly na dole ekranu caly czas

tylko dobrze pikselami trzeba bedzie przycelować