Wpis z mikrobloga

@Uri_: Nie wiem jak w tym Philipsie pokazane jest którego programu używamy, ale w Xiaomi palą się dwie diody z czterech. Możliwe więc że jest to tryb delikatny albo masaż, bo na pewno nie strong :) i w aplikacji można włączyć funkcje "anti-splash" co też trochę zmniejsza chlapanie wody :)
@Uri_ a kto powiedział że ilość rozbryzganej wody na boki idzie w parze z efektywnością mycia przestrzeni międzyzebowych? Przecież główka jak będzie wychylac się o 45stopni to nie będzie lepiej myć zębów a drapac policzki i obniżać dziąsła ;)
@Uri_ przerabialem wiele szczoteczek i nawet jakiś film wrzucałem a Google go wypozycjonowalo ładnie i.. Xiaomi lepsze. Jedyny plus X3 nad Oclean że wskaźnik baterii jest na szczoteczce. I żeby było jasne... Lepiej jak szczoteczka więcej bąbelkow pcha do przodu niż pluska na boki. Test powinien być więc po zanurzeniu.
@Uri_: nie, widać jak koncowka jakby nie była odciśnięta do korpusu. Ale ogólnie to nie widziałem aby którakolwiek chińska szczoteczka robiła tyle bąbelków, wiec może faktycznie philips lepszy?