Gorące dyskusje ostatnie 12h

Wzięłam prysznic, wytarłam się, wciągam szybko legginsy, bo chłodno, już dociągam, kiedy zorientowałam się, że coś tu nie gra: brak bielizny. Już miałam je ściągać i naprawiać błąd, ale to takie ze spódniczką, więc stwierdziłam, że na co mi ta bielizna. ¯\_(ツ)_/¯
    Żodyn nie zauważy jej braku. A nawet jeśli, to co z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚

#oswiadczeniezdupy #ubierajsiezwykopem #pracbaza #piatekpiateczekpiatunio pokaż całość

odpowiedzi (63)

Niby globalne ocieplenie ale gdy wspominam dzieciństwo to lata były cieplejsze i znacznie dłuższe. Słodycze były słodsze. Muzyczka z "Mortal Kombat" brzmiała lepiej a Liroy był dobrym raperem. Zbierało się kapsle od butelek i butelki również aby sprzedać w skupie. Narzekaliśmy z kolegami na grafikę w pegazusie i podniecaliśmy się tą na automatach. Przyrzekałem sobie że gdy będę już zarabiał to kupie sobie największy zestaw lego. Zima też była zimniejsza. Rodzina bardziej pełna przy wigilijnym stole. Szkoda że nie można cofnąć się w czasie aby usiąść z tymi samymi kolegami co wtedy na murku, w niemarkowych ubraniach, ze strupami na kolanach, wdychać to samo powietrze i pić oranżadę na wynos rozmawiając o tym jakie to dziewczyny są głupie :<
    #oswiadczenie #przemysleniazdupy #pasta
    pokaż całość

odpowiedzi (47)

Jak poprawić szybkość biegu? Biegam regularnie od roku, kilka razy w tygodniu, ale czas na 1km wciąż taki sam... Nie stosowałem żadnych planów treningowych, po prostu wychodzę i biegnę 5-10 km.
    Co robię nie tak?
    #bieganie #biegajzwykopem

odpowiedzi (49)