Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Tak się kończą gierki Cameronów, Farageów, a także nacjonalistycznych nieogarów. Premier jednego z najbogatszych i najbardziej rozwiniętych krajów będzie teraz błagać kraje Unii o jakiekolwiek ustępstwa, mimo że te nie mają w tym wielkiego interesu. Nikt nie chce brać odpowiedzialności za ten bajzel, co rodzi ryzyko przedterminowych wyborów i twardego brexitu. Dodatkowo pozostałe kraje Wielkiej Brytanii coraz silniej akcentują swój interes i będą wykorzystywać słabość Anglii. Nie ma co, to wszystko wygląda jak budowa "imperium" brytyjskiego.

  Niestety, wiem że polskich nacjololo to nic nie nauczy, i dalej będą uważać że jakakolwiek decyzja grupy, do której przystąpiliśmy z własnej woli, i w której mamy realny głos (no chyba że wstajemy z kolan ala 27:1) uderza w ich (hehehehehe) "suwerenność".

  #neuropa #europa #bekazprawakow #takaprawda
  pokaż całość

  odpowiedzi (30)

 • avatar

  Jako że jest sezon świąteczny, mój #rozowypasek postanowił zrobić #rozdajo na wykopie, a że nie ma konta to opublikowanie takiej wiadomości przypada mi :)
  Do rozdania okładka na książkę handmade, tzw potocznie #otulacz :)
  Zasady są proste, plusujący wygrywa tą konkretną okładkę, o dziwo przedmiot nie tylko dla #rozowepaski ale również znajduje sympatyków wśród #niebieskiepaski
  Wyniki w niedziele, tak by wysyłka poszła w poniedziałek i doszła przed świętami.

  Jeżeli ktoś chce zobaczyć więcej otulaczy to zapraszam Allegro

  #handmade #ksiazki #ksiazka #prezent #swieta #rekodzielo #corazblizejswieta
  pokaż całość

  odpowiedzi (18)

 • avatar

  Wrzucę zanim ktoś mnie uprzedzi... Zaginęła w niedzielę wieczorem. Nie wróciła z Kinder party xd mamusia wrzucająca podst uczęszczała do "Wyższa szkoła melanżu" ( ͡º ͜ʖ͡º) #katowice #zaginieni #poszukiwani #dzieci #karyna

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (55)