Wpis z mikrobloga

Nawiazujac do sytuacji z Guralem zwracam uwage na jeden fakt- to zaszlo za daleko. Niezaleznie czy sie go lubi, czy nie, czy sie zgadzamy z tym co on czasem #!$%@? (a jest to dosc czeste) nie mozna uciekac sie do przemocy no ludzie! YT jest pełen streamerów, ktorzy sobie wrzucaja, wyzywaja, ale nikt nikogo na siebie nie nasyła. Niezaleznie czy ktos to zrobil osobiscie, czy kogos naslal na Gurala- przekroczyl pewna granice smieszkowania. Jesli byli tacy odwazni to czemu, zgodnie z tym co mowi Gural, mieli kominiarki??? Nie bronie tu samego Gurala, ktorrgo i ja ogladam i czesto mnie irytuje i nie zgadzam sie z wieloma jego akcjami, ale zwracam uwage na pewien niebezpieczny fakt. Opanujcie sie!!! A Guralowi, tak po ludzku, zycze powrotu do zdrowia.
#gural
  • 5
@LewandRobertowski: poszli go pobić z innego powodu zapewne, mniejsza z tym, to co piszesz nie ima się z tym co ja ci odpisałem. Ale fakt, jeżeli to zgłosił i ich jakimś cudem dopadną, to zgadzam się z jedynym sensownym fragmentem twojej wypowiedzi, czyli tym: „chcieli se lipy narobić”. Dziękuję i pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)