Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  W Financial Times pojawił się artykuł o tym, że Polska jest europejskim i (a w niektórych przypadkach przebijamy nawet Chiny) liderem w zakresie zanieczyszczonego powietrza. Powołując się na światową Organizację Zdrowia 33 z 50 najbardziej zanieczyszczonych miast w Europie znajduje się w Polsce. Życzę dużo zdrowia Mirki.
  https://www.ft.com/content/6712dd66-c91d-11e6-8f29-9445cac8966f

  With a staggering 33 out of Europe’s 50 most polluted cities, according to a World Health Organisation report this year, Poland is the continent’s capital of smog. It regularly surpasses EU limits on pollution owing to a heavy reliance on coal and a lack of government action on green technology.

  #neuropa #zdrowie #europa #swiat
  pokaż całość

  odpowiedzi (63)

 • avatar

  Są podobno w Polsce jakieś dziwne rejony, gdzie kopytka je się nie na słodko (z cukrem pudrem), tylko z jakimś gulaszem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

  odpowiedzi (106)

 • avatar

  Wczoraj dotarła do nas smutna wiadomość. Po długiej i wyniszczającej chorobie zmarł nasz kolega z tagu @zenon-gorecki-9. Zenon chorował na ALS (stwardnienie boczne zanikowe). Niestety, przegrał z chorobą.

  Pomimo choroby, do października zeszłego roku Zenon często udzielał się na tagu. Niektórzy z nas nie zgadzali się z nim, inni wręcz kłócili ale na pewno pozostanie osobą, która współtworzyła tag #syria. Miejmy nadzieję, że jest w lepszym miejscu.

  #syria
  pokaż całość

  odpowiedzi (23)