Wpis z mikrobloga

@feldm_Model: I nagle okazuje się, że nie trzeba ani przestawać grać w gry, ani przestawać scrollować mirko, tylko myć się, chodzić do fryzjera, ubierać się świadomie i z jakimś poczuciem stylu, a nie wyciągać cokolwiek z kontenera dla powodzian, no i ogólnie dbać o siebie w miarę. Do tego jako tako umieć przedstawić siebie i swoją osobę w ciekawy i atrakcyjny sposób. Ale nie no po co - przecież loszki to
@jacekKobr: #!$%@? ale leczyć u dermatooga i dietetyka a nie leczyć na przegrywizm co sugerujecie pod tymi tagami co chwilę.
Skąd wiecie czy ten po prawej nie miał #!$%@? twarzy i problemów z wagą? kto nie miał kolegi harcerza który borykał się z problemami dermatologicznymi przez syf na obozach niech rzuci kamieniem.
A dziś ten kolega o którym mówię, a miał zsypany każdy milimetr twarzy, wygląda w #!$%@? porządnie i bez
#!$%@? ale leczyć u dermatooga


@Croudflup: Ale ja o tym właśnie mówię.

a nie leczyć na przegrywizm co sugerujecie pod tymi tagami co chwilę.

Chyba mnie z kimś pomyliłeś. Ja niczego takiego nie pisałem.
@Croudflup: nie twierdzę, że taka osoba nie powinna zmieniać wyglądu, i że ten nie przyczynia się do przegrywu.

Ale masz dziwne poglądy. Piszesz jakby wszyscy byli w takiej samej pozycji jak ty kiedyś, czyli że głównie z pomocą tej zmiany są w stanie wyjść na prostą. Jakby terapia nie miała najmniejszego sensu.