Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  10 plusów i krzyczę do CB "kierowcy TIRa srają do żwira"
  #heheszki #bekaztransa

  odpowiedzi (88)

 • avatar

  parę lat temu mój wujek ze wsi obok (nie taki stary w sumie miał może 37 lat wtedy) kupił sobie pierwszy komputer i internet Orange i poprosił mnie żebym wpadł podłączyć mu kompa, modem i pokazać te internety za flaszkę. No to wpadłem, wszystko pięknie podłączyłem, założyłem maila, facebooka pokazałem stronki o samochodach, o hodowaniu kwiatów i innych jego zainteresowaniach. Wszystko pięknie, zbieram się do wyjścia. A wujek:
  ej, seba a weź mi jeszcze no pokaż te PORNUCHY bo podobno tego pełno w internecie. (jego żona na kanapie "hihihi ty zboku hihihi") no to odpalam redtube i włączam pierwsze lepsze wideo. A wujek tak patrzy i 'Co to kurwa jest, przecież ona jest cała wygolona fujj, jak dziecko jakieś a nie baba, weź to kurwa wyłącz KOCUR MUSI BYĆ xD , weź no daj coś normalnego a nie dla zboczeńców" no to wpisuję kurwa 'Hairy' i wyskoczyła taka zarośnięta pizda i wujek noooo i to mi się podoba, to jest to, KOCUR najlepszy. Dostałem flaszkę i się szybko ulotniłem, od tamtej pory zawsze jak widzę jego żonę myślę japierdole jakiego ona musi mieć kocura.
  #pasta
  pokaż całość

  odpowiedzi (15)

 • avatar

  w związku z tym iz mój wpis z dokarmianiem pszczół wbił się na główną robię #rozdajo słoika miodu(1kg)
  do wyboru przez zwycięzce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  pokaż spoiler wybór jest niewielki bo został mi tylko gryczany ,rzepakowy kremowany i rzepakowo-wilkowiatowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


  jak bym komuś smaka narobił piszcie na pw od 3 słoików wysyłka gratis
  gryka 30 za słoik rzepak 28
  słoiki 1kg
  tutaj rzepakowy kremowany
  nie mam foto gryczanego, ma on bardzo ciemną barwę prawie czarną( ͡° ͜ʖ ͡°)
  #pszczelarstwo
  pokaż całość

  odpowiedzi (68)