•  
    S........7

+13

@Bartdz Widzę, że nie odróżniasz grubych kobiet, od krągłych, z dużym tyłkiem albo po prostu o masywniejszej budowie ciała. Dlatego specjalnie dla Ciebie i innych, którzy nie mogą wytrzymać i co chwila zarzucają głupimi tekstami o harpunach/świniach/kopytach itp., zrobiłem na szybko grafikę porównawczą.
    Poza tym nauczcie się czytać tagi i skończcie skamleć, bo jeszcze nie widziałem, żeby było na odwrót i ktoś (jak na przykład @ODDITY) wchodził pod np. szczuplapani i narzekał, że same chudzizny i nie ma zdrowychkobit.
    #zdrowakobita #szczuplapani #duzadupa #chudapani #szerokiebiodra #nsfw

źródło: vgy.me

•  

@Szykotym87: dawać na czarno do takich nigdy nie dotrze że ktoś widzi coś atrakcyjnego w innym niż oni

+: S........7, zetzet
    •  

@Szykotym87: Jest jakikolwiek sens przejmować się nienawistnikami? Od reaktywacji tagu minęło ponad dwa lata i jeżeli od tego czasu zaśmiecają tag, nie znając kolokwialnego znaczenia nazwy, to i teraz się tego nie nauczą.

+: S........7, Redesekrator +1 inny
    •  

@Dziadek93: Ale takich idiotów się olewa, szukają atencji za wszelką cenę. Chociaż po prawdzie czasem pod tym tagiem jest niezdrowe przegięcie wagowe, ale wciąż jak ktoś lubi to jego sprawa. To nie jest coś złego.

+: S........7, Dziadek93
    •  

@Titsuman: Mam taką zasadę, że jeżeli jakiś użytkownik choć raz wyrazi się wulgarnie o wrzucanych tutaj dziewczynach lub o mnie, wówczas każdy jego kolejny komentarz w tagu jest usuwany, nieważne co napisze. Miały być wiosną 2016 roku tagi współmoderowane z użytkownikami. My w naszym tagu jesteśmy jak w zamkniętej grupie - nie rościmy żadnych pretensji do innych tagów, że za chude laski wrzucają, itp. Więc czy nie powinniśmy usuwać wulgarnych i niektórych krytycznych komentarzy z miejsca? Bawimy się w swojej piaskownicy, a ktoś co jakiś czas podrzuca nam wiadro z gównem i cierpliwie to ignorujemy.
      @Szykotym87:

+: S........7, Freakz
    •  

@Dziadek93: Ale to wykop. Totalne szambo, na dany tag czasem częściej wchodzą przeciwnicy(aka hejterzy, aka idioci, aka przegrańcy co nie mają nic innego do roboty) danego tagu niż zwolennicy. Na zasadzie, ty lubisz x ja lubię y. Zamiast siedzieć na swoich tagu y to atencyjna kurwa wchodzi na tak x i na niego pluje. Z tym się nie da wygrać, dlatego ja to olewam.

+: Dziadek93, S........7 +4 innych
    •  

@Szykotym87: Zgodzę się z grafiką którą zrobiłeś, mało tego dodam że kwasy omega odkładają się w biodrach i pośladkach u kobiet więc dzieci które będą rodzić na świat przyjdą zdrowe. Ale drogi Panie na tym tagu co chwilę jest wrzucany okaz który nie wygląda na zdrowego i o takie grafiki mi chodziło w moim wpisie. Żeby daleko nie szukać podam przykłady tylko z tej doby:
      ten
      ten i
      ten
      Jest pewna różnica między krągłymi kobietami a tymi z nadwagą bo te w żaden sposób nie są zdrowe jak nazwa tagu wskazuje. Pozdrawiam cieplutko

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Advertisement