Wpis z mikrobloga

@Marcinox: 207? Obecnie to DBM, WA i jakiś DPS meter wystarczy by optymalnie grać każdą klasą. Poprawne pytanie OPa powinno być "które WA dla shadow priesta?". Reszta addonów są tylko dla QoL.
@PadmaN:

Ogółem to źle doprecyzowałem. Razem mam 207 addonów, ale część jest wyłączona. Przykładowo inne addony używam na Tanku, a inne na healu. Jedne są włączone, a drugie wyłączone.

@Garetson:

Może na początek polecę takie addony:

DBM - bez niego ani rusz. Ma w sobie ostrzeganie i inne przydatne funkcje na raidzie, dungeonach
GTFO - Dźwięki gdy stoisz tam gdzie nie powinieneś
WeakAuras 2 - Addon, który
@Garetson:

To weź sobie jeszcze GTFO aby nie stać w gównie, Skadę dla sprawdzania DPSa / Heala, Skonfiguruj sobie Pawn, aby wiedzieć czy itemek jest lepszy od twojego obecnego. Weź sobie Weak Auras 2 i znajdź ciekawe opcje interfejsu na stronie wago.io. Moze coś Ci się spodoba? :)
@Marcinox: hej kolego, pytanie o weak auras - pobrałem z wago io string dla Huntera, wgrałem, j zamiast wkleić się pod jedną nazwą, wszystko wygrało się pojedynczo, a sam string mi nie odpowiada. Jest jakaś opcja żeby to wszystko na raz usunąć? Prawoklik pozwala na usuwanie jednego elementu, a ich są miliony :o próbowałem usuwać addon i jakiś dodatkowy folder w grze, o dziwo po ponownym rozpakowaniu weak auras mój string
@k__d:

Jak wejdziesz do Weakauras 2 poprzez skrót na czacie: /wa

To jak klikniesz PPM na paczce po lewej stronie, to powinna się pokazać opcja "delete children and group" (lub coś podobnego). To wystarczy, aby usunąć cały string. Jest jeszcze opcja "Delete", ale ona usuwa tylko jeden string.

Możesz też dać screena po kliknięciu PPM jakie masz opcje. :)

Jak nie pomoże, to napiszę po pracy i coś wymyślimy.
@k__d:

W sumie z tego co piszesz, to wszystko jest osobno. Nie wiem czy czasami nie masz rozwiniętego stringa. Nie masz powyżej tych stringów grupy "nadrzędnej" i opcji zwinięcia tego wszystkiego?

Najlepiej daj screena jak to wygląda. ( ͡° ͜ʖ ͡°)