Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Przeraża mnie, że nikt z wykopowych zwolenników Konfederacji nie widzi nic złego w tym, że ich idole chcą całkowitego zakazu aborcji. Było, kuźwa, wałkowane tysiąc razy na tym portalu jaki to kretyński postulat, ale nie, to nic złego. Czytam znaleziska o Konfie i w komentarzach wszyscy szczęśliwi jakby znaleźli perfekcyjną partię.
  Serio, kurwa? Serio? Zamordyzm światopoglądowy to sprawy nieistotne dla "wolnościowców"? Liczy się tylko benzyna po 3zł?

  #konfederacja #korwin #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #aborcja
  pokaż całość

  odpowiedzi (62)

 • avatar

  #samochod #warszawa #kradziezauta #kradziez #honda

  Cześć, niespodziewalem się, że i mnie spotka ta przykra chwila. Dzisiaj o 20:47 skradziono mi samochód Honda Civic Type R X gr. Biała. Auto stało przy ulicy Monte Cassino 6 na Woli. Obok przedszkole, z drugiej strony oddział chyba wychowawczy, czy oddział dla gluchoniemych. W każdy razie starałem się stawiać zawsze blisko kamer. Mimo tego i tego, że nie było mnie dwie godziny auto ukradzione i o dość krzykliwym wyglądzie. Mówię, że ukradzione o 20:47 bo wracając widziałem jak auto koło mnie przyjeżdża. Odrazu starałem się zrobić zdjęcie i następnie niezwłocznie telefon pod 112. Prośba o pomoc i wykop to jedyne co jeszcze mogę zrobić :( pokaż całość

  odpowiedzi (44)

 • odpowiedzi (16)

Advertisement