Wpis z mikrobloga

#yerbamate
wykopki, jaką owocowa yerbę polecacie? zależy mi na tym żeby miała jak najmniej pyłu i była w przystępnej cenie. YERBA MATE GREEN odpada - jej smak przypomina mi smak zwykłej trawy :<
  • 11
@WujekL: Masz rację, choć ja zawsze kupuję stacjonarnie w Krakowie i chyba tam jest trochę niższa. Jeśli lubisz cytrusy, to polecam jeszcze Verde Mate Limon - faktycznie pachnie i smakuje cytryną, a nie jakimś cytrynowym płynem do naczyń. No a ja jeszcze bardzo lubię, gdy tylko mam trochę więcej czasu, samemu sobie skomponować dodatki, jakieś suszone owoce, miód, przyprawy, super sprawa.
@WujekL: CBSe ogólnie ma dość mało pyłu. Zawsze po nasypaniu yerby do naczynia możesz przykryć otwór dłonią, kilka razy potrząsnąć i pył zostanie na ręce, wiadomo, że ten proces możesz powtórzyć jak uważasz, że nadal za dużo pyłu zostało.
@Dangerous: Ok, sprawdzę w takim razie tą i dam znać :)
swoją drogą, protip: jeśli jest dużo pyłu i Ci przeszkadza podczas picia weź torebkę herbaty, urwij róg i wsadź tam bombillę, sznureczkiem od herbaty zaciśnij całość na rurce i już pył nie będzie przeszkadzał ;p